Як відновити себе після пологів. Як відновити організм після пологів.

Пологи вимагає від організму жінки всіх сил. Після цього йому необхідний час на відновлення, на основі рекомендацій врача.Что являє собою організм жінки після пологів? В тілі жінки залишається позаклітинна рідина, яка викликає набряклість і дає навантаження на серце. Органам потрібно розправитися, встати на свої місця і почати нормально функціонувати після тиску плода. З матки виходять післяпологові виділення. Кісткам і зв'язкам таза, растянувшимся при пологах, також потрібен час для відновлення. М'язи промежини і слизова оболонка родових шляхів можуть бути пошкоджені під час пологів і, щоб все відновилося, необхідний час.
Інструкція
1
Зазвичай на відновлення всього організму потрібно близько 2 місяців. Однак багато що залежить від того, як протікали пологи.
2
В 1 добу після народження дитини лікарі рекомендують спокій, бо матка зменшується, і слідом за нею органи приймають звичайне положення. На допомогу матці потрібно прикладати до живота холодну грілку. Першорядне значення надається особистій гігієні, щоб не трапилося післяпологових ускладнень.
3
На 4 день можна починати вставати і по трохи рухатися. В наступні 2 тижні навчитеся правильно давати груди дитині. Сосок потрібно давати разом з оточуючим його ореолом. Якщо дитина буде братися тільки за сосок, то на ньому незабаром з'являться хворобливі тріщинки. Не слід також носити бюстгальтер. Важливо приймати спеціальні препарати для скорочення матки. Якщо у жінки починається на тлі перенесеного стресу депресія, лікар випише заспокійливе.
4
В період з 3 тижнів до 2 місяців фізичними вправами займатися не можна, однак рухатися, доглядаючи за дитиною, скільки завгодно - дитина повинна перебувати під невсипущим наглядом. В процесі годування гормональний фон в організмі відновлюється досить швидко. У цей період потрібно уникати холоду, щоб не почався запальний процес, коли організм ще не відновився повністю. Зазвичай після закінчення двох місяців після пологів всі функції організму відновлюються.
5
Тільки після цих двох місяців починайте відновлювати фігуру. На дієті сидіти не можна, але скоротити борошняне, солодке і жирне необхідно, так як все перераховане не корисно для дитини і сприяє відкладенню жиру.
6
Щоб груди не розтяглася через 2 місяці після пологів, потрібно одягати щільний з товстими лямками бюстгальтер з натуральної тканини, ідеально повторює форму грудей. А також потрібно робити вправи на зміцнення м'язів грудної клітки і стежити за тим, щоб спина була рівною.
7
Відновити живіт допоможе хитання нижнього і верхнього пресу, а так само ви можете сісти по-турецьки і робити повороти корпусом вправо і вліво по 10 і більше разів.
8
І головне, постійно гуляйте з дитиною на свіжому повітрі - це корисно не тільки малюкові, але і вашому організму!
Народження дитини є одним з головних моментів життя жінки, який тягне за собою як психологічні і соціальні, так і фізіологічні зміни. Протягом вагітності в організмі жінки відбуваються зміни, які роблять жіночу фігуру іншого - змінюється форма таза, з'являються невеликі дефекти шкіри. Розтяжки і зайві кілограми аж ніяк не радують око, тому кожна молода мама хоче якомога швидше повернути собі колишню фігуру, хоча часу на це іноді зовсім небагато.
Інструкція
1
Все недоліки фігури краще попереджати, ніж пізніше намагатися від них позбутися. Розтяжки є бичем практично всіх народжували жінок, але якщо завчасно зайнятися їх профілактикою, то їх появи можна майже повністю уникнути. У тих випадках, якщо розтяжки вже з'явилися, можна використовувати засоби у вигляді кремів, які стимулюють вироблення колагену.
2
Основною скаргою часто є поява зайвих кілограмів на талії, які утворюють некрасиві жирові складки. Проте, одразу після народження дитини не можна відразу братися за вправи для преса, особливо в тому випадку, якщо дитина народилася шляхом кесаревого розтину. Після пологів стінки матки ще надзвичайно тонкі і крихкі, тому спроби фізичних вправ можуть привести до їх розривів. Починати тренувати себе фізично можна тільки через кілька тижнів після дозволу спостерігає лікаря. На перший час молодій мамі цілком вистачить тієї фізичного навантаження, яку їй принесе турбота про малюка.
3
Багато жінок відзначають після народження дитини рясне випадання волосся, але серйозну загрозу цей стан може нести тільки в тому випадку, якщо від моменту народження малюка пройшло вже більше року. Випадання волосся може свідчити про нестачу в організмі деяких вітамінів і мікроелементів, а також про серйозне гормональному порушенні. Саме тому бажано збалансувати свій раціон і наситити його продуктами, багатими кальцієм, який також необхідний і малюкові.
4
Вам ніколи не слід обмежувати себе в продуктах харчування - краще вживати в їжу все речовини, без яких неможлива нормальна робота організму. Але й за двох є теж не потрібно - все добре в міру. Грудне вигодовування зазвичай позначається на фігурі матері позитивно, адже зайві калорії в раціоні будуть легко згоряти при лактації. Сідати на дієту можна тільки після закінчення грудного вигодовування дитини, тоді доречними будуть і фізичні навантаження.
5
Питання про відновлення статевого життя слід вирішувати тільки після огляду гінеколога, адже в перші два місяці після пологів великий ризик розвитку висхідної інфекції (матка являє собою відкриту ранову поверхню, а кров і виділення є ідеальним живильним середовищем для мікроорганізмів).
Зверніть увагу
Перш за все, слід пам'ятати, що все добре, але в міру. Не варто намагатися повернутися до колишньої фігурі за пару тижнів, краще добиватися свого потихеньку, зате результат буде закріплений надовго.