Як відкрити доступ до папок в локальній мережі. Як дозволити доступ по локальній мережі до папок.

Відкриття спільного доступу до обраної папці в локальній мережі є стандартною процедурою в операційній системі Microsoft Windows і має на увазі використання облікового запису адміністратора комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP для ініціації процедури відкриття загального доступу до обраної папці в локальній мережі і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» (для Windows XP).
2
Визначте підлягає відкриттю загального доступу папку і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть пункт «Загальний доступ і безпека" і перейдіть на вкладку «Доступ» діалогового вікна.
4
Застосуйте прапорець на полі «Відкрити спільний доступ до цієї папки» і введіть бажане значення імені створюваного спільного ресурсу у відповідне поле.
5
Скористайтеся можливістю створення опису загальної папки в розділі «Примітки» і вкажіть максимальну кількість користувачів, що мають можливість одночасного доступу до обраної папці в розділі «Граничне число користувачів».
6
Натисніть кнопку «Дозволи» для визначення облікових записів, які отримують доступ до створюваного ресурсу, і підтвердіть застосування змін натисканням кнопки OK (для Windows XP).
7
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції відкриття загального доступу до обраної папці в локальній мережі.
8
Розкрийте посилання «Мережа та інтернет» і виберіть вузол «Центр мережі і загального доступу ».
9
Натисніть кнопку з символом стрілки для виклику сервісного меню і вкажіть команду «Включити мережеве оточення».
10
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Застосувати» і вкажіть наступну команду «Включити загальний доступ до файлів».
11
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Застосувати» і скористайтеся опцією «Включити загальний доступ, щоб мережеві користувачі могли відкривати файли» або виберіть команду «Включити загальний доступ, щоб мережеві користувачі могли відкривати, змінювати або створювати файли».
12
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Застосувати» і викличте контекстне меню підлягає відкриттю доступу папки кліком правої кнопки миші.
13
Вкажіть пункт «Загальний доступ» і натисніть кнопку з символом стрілки для вибору облікових записів, що підлягають наданню загального доступу .
14
Виберіть бажані облікові записи в списку, і натисніть кнопку «Загальний доступ» (для Windows Vista).
Стандартна процедура в Microsoft Windows - це відкриття загального доступу в локальній мережі до обраної папці, яке має на увазі використання облікового запису «Адміністратор».
Інструкція
1
У локальній мережі для процедури з відкриття загального доступу до необхідної папці відкрийте меню операційної системи і перейдіть в «Мій комп'ютер». Виберіть папку, яку потрібно відкрити, і клікніть на неї правою кнопкою мишки для того, щоб викликати її контекстне меню.
2
Вкажіть пункт під назвою «Загальний доступ і безпека», потім перейдіть на вкладку «Доступ» в діалоговому вікні.
3
Поставте прапорець біля поля під назвою «Відкрити спільний доступ до цієї папки» і у відповідне поле введіть значення імені створюваного ресурсу. В розділі «Примітки» скористайтеся можливістю створити опис загальної папки і вкажіть найбільшу кількість користувачів, які мають можливість одночасного доступу до розділу під назвою «Граничне число користувачів».
4
Для певних облікових записів, які отримують доступ до створюваного ресурсу, натисніть на «Дозволи» та натисніть «ОК» для підтвердження застосування змін. Відкрийте головне меню «Пуск», перейдіть в «Панель управління» для того, щоб виконати операцію відкриття в локальній мережі загального доступу до певної папки. Розкрийте «Мережа та Інтернет», виберіть «Центр мережі і загального доступу». Для виклику сервісного меню натисніть на кнопку з символом стрілочки і вкажіть «Включити мережеве оточення».
5
Натисніть «Застосувати» для підтвердження виконання операції і вкажіть наступну команду під назвою «Включити загальний доступ до файлів». Далі клікніть по «Застосувати», скористайтеся опцією, яка називається «Включити загальний доступ для того, щоб мережеві користувачі могли відкривати, змінювати або створювати файли». Підтвердіть команду, натиснувши «Застосувати», і правою кнопкою мишки викличте контекстне меню папки, яку необхідно відкрити.
6
Виберіть пункт «Загальний доступ» і клікніть по кнопці з символом стрілки для того, щоб вибрати облікові записи, які підлягають наданню спільному доступу. Виберіть в списку бажані облікові записи та натисніть на «Загальний доступ».