Як побудувати клітку. побудувати клітку в 3 ряди для кроликів.

Кролиководство вже багато років є перспективним і прибутковим справою, і тому багато людей, що живуть за містом і мають свої земельні ділянки, вирішують зайнятися розведенням кроликів для отримання прибутку. Якщо ви вирішили зайнятися кролівництвом - вам потрібно дізнатися масу інформації про догляд за тваринами, а також обов'язково побудувати клітки для кроликів. У цій статті ви дізнаєтеся, які клітини можна виготовляти для тварин.
Інструкція
1
Перш, ніж купувати перших кроликів, обов'язково підготуйте для них досить зручні та просторі клітки, встановлені під відкритим небом в сухому і теплому місці.
2
Чи не ставте клітини на звичайну землю - вона перетвориться на бруд, що негативно позначається на здоров'ї і чистоті кроликів. Також сприятливішими для здоров'я тварин встановлювати цельнопроволочние, а не дерев'яні клітки.
3
Дротяні клітини універсальні - їх легко мити і дезінфікувати, і їх можна встановлювати як на відкритому повітрі, так і під дахом. Якщо дерев'яні каркаси складно очищати від вбралася бруду, то дротяну клітку легко очистити за допомогою щітки і газового пальника. Вам буде потрібно дротова сітка з розміром комірки 2,5 на 5 см. Для статі візьміть сітку з осередками розміром в 3,5 на 2,5 см.
4
Розмір майбутньої клітини робіть таким, щоб тим кроликам, яких ви купуєте, там було комфортно і просторо. Оптимальним розміром для клітини є висота 45 см, довжина 90 см і глибина 75 см. Якщо глибина клітини менше - збільшуйте її довжину, щоб в клітці було достатньо місця для кролиці з виводком кроленят. Трохи меншого розміру повинні бути клітини для кроликів-самців.
5
Якщо ваші клітини будуть стояти на вулиці, на відкритому повітрі - розміщуйте їх досить високо над землею, щоб запобігти заповзання в клітку дрібних тварин - наприклад, змій і щурів.
6
Якісний крільчатник можна побудувати власними руками, поєднавши дерев'яний каркас з дротяною сіткою.
7
Для дерев'яної рами каркаса візьміть бруси з перетином 5 на 10 см. Для дверки клітини візьміть бруси 2,5 на 5 см в перетині.
8
Для даху клітки візьміть аркуш фанери і будь-який матеріал для покрівельного покриття - руберойд або шифер такого розміру, щоб його лист виступав на 15 сантиметрів за межі каркаса клітини. Ніжки клітин покрийте покрівельним дьогтем, щоб відлякати комах. На каркас натягніть дротяну сітку і добре закріпіть її.
9
Клітини можна ставити в ряд, один поруч з одним, і збільшувати їх кількість у міру появи нових кроликів. Якщо клітини поставити в два ряди, ви, тим самим, заощадите місце в крільчатнику.
10
Крім того, ви можете відразу виготовити одну загальну клітку з розділовими стінками всередині, щоб отримати кілька ізольованих один від одного клітин в одному загальному каркасі за дротяною сіткою.