Як розводити бамбук. Як зробити рамку для картини самому.

бамбука називають велику групу багаторічних рослин, що належать до сімейства злаків. Бамбуки, яких в природі налічується трохи більше тисячі видів, ростуть, переважно, в тропіках і субтропіках. Втім, окремі морозостійкі види вирощують і в умовах помірного кліматичного поясу. В якості кімнатного декоративного рослини добре виглядають карликові бамбуки. Розмножують це рослина, розділивши кущ під час пересадки.
Вам знадобиться
  • - дренаж;
  • - пісок;
  • - листова земля;
  • - перегнійна земля;
  • - торф'яна земля;
  • - глиниста земля;
  • - комплексне добриво для кімнатних рослин.
Інструкція
1
Бамбук росте швидко, а тому навіть його низькорослі види, придатні для вирощування в кімнаті, рекомендується пересаджувати раз на рік. Як багато рослин, бамбук найкраще пересаджувати навесні.
2
Підберіть широку ємність для пересадки. Розмір нового контейнера повинен бути таким, щоб між країнами рослини і стінками ємності залишалося близько п'яти сантиметрів. На дно ємності насипте шар дренажу.
3
Вийміть бамбук зі старого контейнера і розділіть кущ таким чином, щоб у отриманих рослин залишилося однакову кількість коренів. Якщо вам потрібно розмножити молода рослина, відокремте від нього кілька кореневих живців. На кожному з них повинно бути три-чотири нирки і невелика кількість більш тонких коренів.
4
Посадіть розділені кущі або кореневі живці в окремі контейнери з сумішшю з однієї частини піску, такого ж обсягу листової, перегнійної, торф'яної землі і двох частин глинистого грунту.
5
Влітку контейнери з бамбуком рекомендують тримати на відкритому повітрі, злегка притените від прямих сонячних променів і захистивши від сильного вітру. Різні види бамбука вимагають різного режиму поливу, але за зовнішнім виглядом рослини можна визначити, потрібно його поливати. Якщо листя починають скручуватися, бамбуку не вистачає вологи. Іноді рекомендується ставити контейнери з бамбуком на таці з дрібним гравієм, залитим водою.
6
У період з квітня по серпень рекомендується підгодовувати бамбук комплексним добривом для кімнатних рослин.
7
Для нормальної зимівлі бамбуку потрібна температура близько шістнадцяти градусів. Поливати рослину в цей час слід не так рясно, як влітку. Деякі квітникарі не рекомендують прибирати з контейнера опале бамбукові листя, які грають роль мульчі.
Зверніть увагу
Рослина, відоме як «бамбук щастя», не має до бамбуку ніякого відношення. Це драцена Сандера. На відміну від справжнього бамбука цю рослину можна виростити з вкорінених верхівкових або стеблових живців.