Як зробити своїми руками гірлянду з паперу. Як зробити гірлянду з паперу своїми руками.

Прикрасити свій будинок і ялинку до Нового року можна не тільки покупними прикрасами, а й паперовими гірляндами, зробленими своїми руками. Ви можете робити їх разом з дітьми, тим самим, привчаючи малюків до праці і розвиває дрібну моторику.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір;
  • - олівець;
  • - клей або скотч;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Підберіть папір для гірлянди, в чому саме від неї залежатиме зовнішній вигляд і ефектність прикраси. Найкраще вибирати яскраві, глянцеві листи, з них будь-яка гірлянда буде виглядати святково і весело.
2
Для початку спробуйте зробити ланцюжок з кілець. Для цього виріжте з паперу смужки різного кольору і однакового розміру. За допомогою паперового клею або скотча склейте першу смужку в колечко. Просмикніть другу смужку всередину кільця і склейте її таким же чином. Наступну смужку всиляти в друге колечко, всі вони повинні бути з'єднані, як ланки ланцюга. Продовжуйте доти, поки гірлянда не досягне потрібної довжини.
3
Спробуйте зробити гірлянду з довгої смуги паперу. Зігніть її гармошкою і намалюйте якусь фігурку, наприклад, дівчинку. Врахуйте, що руки дівчинки (або інші елементи малюнка) мають впиратися в згини. Акуратно виріжте фігурку, залишаючи нерозрізаними місця згинів. У вас вийдуть однакові дівчинки, що тримаються за руки. Щоб гірлянда стала довшою, зробіть окремо кілька однакових гармошок і склейте їх разом.
4
Варіант поскладніше, для роботи разом з дорослими: візьміть папір різних поєднаних кольорів (стильно виглядатиме поєднання: лист з біло-червоними смугами, лист з біло-червоними зірками і т.д.) і виріжте однакові круги або зірки з парною кількістю кінців.
5
Потім загніть їх посередині і почніть склеювати попарно так, щоб виходила об'ємна фігура. Коли залишиться вклеїти останнє коло або зірку, вкладіть в центр нитку або стрічку, потім приклейте завершальну частину фігури. Кількість деталей може бути різна, але не менше трьох.
6
Якщо ви вже вмієте робити прості гірлянди, і вам хочеться варіант поскладніше, спробуйте зробити ажурну гірлянду з паперу. Для цього виріжте багато однакових кіл різного кольору і кожен з них складіть двічі навпіл. Відігніть врізнобіч чотири сектора так, щоб коло став схожий на літачок.
7
Намалюйте олівцем на сторонах трикутника напівкруглі насічки, чергуючи - одну праворуч, іншу ліворуч. Виріжте їх і розгорніть коло - повинна вийде ажурна заготовка. Склейте круги попарно так, щоб вийшли кулі. Коли у вас буде достатня кількість таких куль - склейте їх між собою і розтягнути отриману гірлянду .
Ажурні гірлянди з біло або кольорового паперу під силу зробити навіть дитині, та й часу на виготовлення такої прикраси знадобиться небагато. Готової гірляндою можна прикрасити квартиру, шкільний клас чи будь-яке інше приміщення - адже виглядає така гірлянда вельми ошатно (особливо, якщо в процесі її виготовлення була використана кольоровий папір насичених відтінків).

Для того щоб швидко і вміло робити гірлянди з паперу, вам знадобиться кольоровий папір, клей (звичайний канцелярський або ПВА), ножиці.

  1. Найпростіший варіант саморобної гірлянди - складова гірлянда з подвійних фігурок: сніговиків, чоловічків, ялиночок, хатинок і т.д. Такі фігурки можна розфарбувати фарбами або фломастерами, прикрасити блискітками або блискучою мішурою.
  2. Чудова гірлянда виходить з кіл, вирізаних з кольорового паперу. Щоб виготовити таку гірлянду, необхідно вирізати з кольорового паперу велику кількість кіл однакового діаметра. Кожне коло складається навпіл, а потім - ще в два рази. На отриманому таким чином «літачку» потрібно зробити надрізи (напівкруглі, у вигляді насічок), після чого коло можна розгорнути.
  3. Для того щоб робити гірлянди з паперу, потрібно зробити якомога більше таких заготовок. Чим більше заготовок - тим довше і красивіше вийде ваша гірлянда. Після цього всі елементи майбутньої гірлянди змащуються клеєм по краях на лініях згину (у чотирьох місцях). Змащені клеєм круги склеюються, після чого їх можна обережно розтягнути, потягнувши за краї гірлянди (серединки заготовок). Поєднавши таким чином всі елементи гірлянди, прикріпіть на крайні круги по петельці (для підвішування) - і ваша гірлянда готова.
  4. Незвично і святково виглядає і новорічна гірлянда з сніжинок. Для того щоб виготовити таку гірлянду, необхідно зробити заготовки-сніжинки (чим більше, тим краще). Їх можна прикрасити блискітками і мішурою. Виготовити сніжинки можна з будь-яких підручних засобів, наприклад, зі звичайних паперових серветок. Поєднавши сніжинки за допомогою клею, ви отримаєте новорічну гірлянду, якою можна прикрасити вікна або стіни в приміщенні.