Як закрити труби гіпсокартоном. Як закрити каналізаційну трубу в квартирі.

Непривабливі труби в туалеті або ванною можна закрити гіпсокартоном, це один з найбільш простих і ефективних способів декорування. Перевага гіпсокартону також у тому, що його можна в будь-який момент демонтувати, відкривши, таким чином, доступ до труби.
Вам знадобиться
  • - гіпсокартонні листи;
  • - стійку профілі або дерев'яні бруси;
  • - рівень і рулетка;
  • - монтажна піна;
  • - саморізи;
  • - шпаклівка;
  • - шуруповерт або викрутка;
  • - ножівка;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Щоб закрити труби гіпсокартоном, спочатку підберіть підходящі матеріали. Враховуючи те, що туалет і ванна кімната відносяться до приміщень з підвищеною вологістю, використовуйте вологостійкий гіпсокартон або гипсоволокно. В якості стійок запасіться спеціальними стоечними профілями, але якщо у вас є кілька дерев'яних брусків, можна обійтися й цим.
2
Виміряйте відстань від підлоги до стелі за допомогою рулетки. Відріжте 3 стоєчних профілю необхідної довжини і встановіть їх навколо труби , простеживши, щоб кут між ними дорівнював строго 90 ?. Якщо труба у вашому будинку розташована по центру стіни, візьміть 4 стійки та укладіть трубу в квадрат (або прямокутник). Можете навіть просто скосити кут або зробити трикутну стійку, залежно від дизайну кімнати.
3
Виміряйте відстань між стійками і зробіть кілька відрізків профілю відповідної довжини, зміцните конструкцію поперечними перекладинами. Закріплюйте їх за допомогою саморізів або просекателя.
4
Відріжте від шматка гіпсокартону частини трохи більше потрібного розміру. Закріпіть їх саморізами до каркаса і відріжте все зайве за допомогою пилки або електролобзика. Якщо довжини не вистачило й довелося поєднувати кілька шматків гіпсокартону, подбайте про те, щоб стик припав на поперечну поперечину, закріпіть обидва краї саморізами.
5
Візьміть монтажну піну і закрийте з її допомогою всі стики між стіною і гіпсокартоном.
6
Покрийте гіпсокартонну конструкцію шаром шпаклівки, попередньо проклеївши стики серпянкой за допомогою перфікса. Можна використовувати і звичайний малярний скотч. Також зашпатлюйте капелюшки саморізів. Щоб отримати рівний кут, візьміть металевий куточок, нанесіть всередину трохи шпаклівки і притисніть до конструкції. Потім сформуйте рівну поверхню шпателем. Після висихання зашкурьте і заґрунтуйте конструкцію - тепер можна проводити наступні роботи (укладку плитки, фарбування, обклеювання шпалерами і т.д.).
Корисна порада
Якщо на трубі є вентиль або лічильник, обов'язково передбачте дверцята в гіпсокартонної конструкції.