Як змінити текст в рамці. Як змінити колір рамки.

Редагування тексту в рамці може виконуватися декількома способами в залежності від того, який саме це тип файлів. Тут можуть бути як текстові та графічні документи, так і веб-сторінки, програми і так далі.
Вам знадобиться
  • - редактор для вашого типу файлу.
Інструкція
1
Для зміни тексту в рамці документа Word або іншого схожого формату відкрийте його за допомогою спеціальних редакторів. Найкраще користуватися тим, на якому даний документ і був створений, оскільки, наприклад, при відкритті файлу Word в стандартних утилітах Windows частина форматування може загубитися. В даному випадку все залежить від складності редактора.
2
Виділіть текст в рамці, зітріть його, перепишіть, виправте помилки, отформатируйте на свій розсуд, після чого просто застосуйте і збережіть пророблені зміни. Це актуально в тих випадках, коли текст в рамці є частиною документа.
3
Коли текст в рамці є частиною графічного зображення, скористайтеся для його редагування програмами Adobe Photoshop, ArcSoft Photostudio і так далі. Можете навіть запустити стандартний Paint, проте, можливостей редагування тексту доступно менше, також можуть виникнути проблеми з фоновим зображенням. Зітріть текст за допомогою ластику, кистей, штампа та інших зручних у вашому випадку інструментів із зображення в відкритому редакторі.
4
Виберіть інструмент з буквою "Т" на відповідній панелі графічного редактора і введіть новий текст. Після введення виділіть його, встановіть потрібний шрифт, його розмір, колір, напрямок, обтікання контуру фігури і так далі на ваш розсуд. Зверніть увагу, щоб рамка зображення не була зачеплена.
5
Після цього збережіть зміни і закрийте редактор. Для того щоб надалі вам було б простіше редагувати зображення, працюйте з попередньо створеної його копією, оскільки більшість графічних редакторів працюють за умовчанням з обмеженою кількістю дій, записаних в історію операцій, вироблених з файлом. Це стосується також і файлів інших типів.
Корисна порада
Робіть копії документів до редагування.