Як налаштувати роботу Оpera.

Браузер Opera є на даний момент одним з найбільш використовуваних. Його первісна настройка виконується після установки, послідовність дій тут залежить від використовуваної вами версії програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - програма Opera.
Інструкція
1
Для переходу на певну адресу в інтернеті запустите браузер Opera, попередньо встановлений у вашому комп'ютері. В адресному рядку введіть потрібний вас сайт і для переходу натисніть клавішу Enter.
2
Якщо вам потрібно завантажити одночасно кілька сторінок, ви можете зробити це в окремих нових вікнах оглядача або за допомогою вкладок, для відкриття яких необхідно натиснути відповідну кнопку в верхньому правому кутку головного меню. Якщо ви не хочете випадково закрити ту чи іншу вкладку, закріпіть її за допомогою відповідного пункту контекстного меню.
3
Якщо ви хочете змінити зовнішній вигляд браузера Opera, в меню «Сервис» виберіть відповідний пункт для налаштування даного параметра. Ви також можете завантажувати додаткові теми оформлення в інтернеті на офіційному сайті даної програми або скористатися вмістом інших тематичних ресурсів. Також теми оформлення можна створювати самостійно.
4
Додайте на панель швидкого переходу часто відвідувані вами сайти. Для цього натисніть на відкриття нової вкладки і введіть відповідні адреси у вікна швидкого доступу. Тут ви можете додати до дев'яти елементів залежно від версії програми.
5
В меню швидких налаштувань браузера налаштуйте відображення картинок, завантаження звуку і анімації і так далі залежно від того, який інтернет ви використовуєте. Якщо у вас дуже повільний інтернет або у вас встановлена оплата за кількістю прийнятого трафіку, має сенс відключити вміст веб-сторінок.
6
Також в меню швидких налаштувань виберіть параметри JavaScript. Це пов'язано з тим, що більшість вірусів запускаються саме при їх використанні. Якщо ж ви впевнені в тому, що на вашому комп'ютері встановлена надійна система захисту, залиште JavaScript включеним.
Корисна порада
Виконуйте налаштування залежно від того, який вид інтернету використовується вами.