Як повернути зображення. Як перевернути зображення в ккм плеєрі.

Коли виникає необхідність розгорнути зображення, слід визначитися, яким з можливих програмних засобів слід скористатися. Можна повернути зображення в зображенні або фотографії, можна розгорнути відео при перегляді фільму в плеєрі, а можна повністю змінити орієнтацію всього екрану і робочого столу.
Інструкція
1
Для того щоб повернути зображення на фотографії, відкрийте її програмою для роботи з картинками. Програм, які дозволяють розгорнути зображення, дуже багато. Це в тому числі вбудовані в Windows засобу перегляду картинок, а також широко відомі засоби обробки зображень: ACDSee, FastStone Image, IrfanView і багато інших. Якщо ви скористалися програмою IrfanView, відкривши фотографію, зайдіть в меню "Image" і виберіть у ньому напрям розгортання. Крім стандартних розворотів вліво-вправо і віддзеркалень по вертикалі і горизонталі, тут же можна задати і власний кут повороту. Далі ви можете зберегти отриману картинку окремим файлом.
2
Для того щоб повернути зображення у фільмі під час перегляду, відкрийте файл за допомогою плеєра The KMPlayer. Натисніть під час відтворення в будь-якому місці екрану правою кнопкою миші, в меню, виберіть пункт «Відео (Основні)» і в наступному списку - «Поворот екрану». Далі вкажіть кут повороту, який вам потрібен.
3
Також можна повернути зображення, використовуючи настройки монітора. Для цього зайдіть в Панель управління і відкрийте Параметри настройки дисплея. Увійдіть в додаткові настройки, натиснувши кнопку «Додатково». Зазвичай настройки адаптера, які можуть розгорнути зображення, знаходяться на фірмовій вкладці, яка містить назву виробника відеокарти, встановленої в комп'ютері. На вкладці з даними настройками потрібно вибрати відповідні опції, що дозволяють зробити розворот картинки на моніторі. Приміром, для відеоадаптерів Intel Graphics необхідно зайти в додаткове меню «Графічні настройки» і, перейшовши на вкладку «Параметри», поставити відповідну галочку біля потрібного кута повороту екрану і натиснути «Застосувати». Зображення буде повернуто.