Як очистити pagefile. pagefile очистка.

Файл Pagefile.sys представляє з себе файл підкачки, призначений для тимчасового зберігання даних, що не поміщаються в оперативній пам'яті комп'ютера. Очищення вибраного файла виконується стандартними засобами операційної системи Microsoft Windows і не має на увазі залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури очищення файлу підкачки pagefile.sys при перезавантаженні системи і перейдіть в пункт «Виконати».
2
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і підтвердіть виконання комаеди запуску інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
3
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Control \ Session і змініть значення параметра ClerPageFileАtShutdown на 1 або створіть відсутній параметр із значенням: - ім'я - ClearPageFileAtShutdown; - тип значення - REG_DWORD; - значення - 1.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативної операції очищення файлу підкачки pagefile.sys і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер».
5
Розкрийте посилання «Панель управління» і виберіть пункт «Адміністрування».
6
Розгорніть вузол «Локальна політика безпеки» і вкажіть пункт «Параметри безпеки».
7
Викличте сервісне меню політики «Очищення сторінкового файлу віртуальної пам'яті» подвійним кліком миші на його полі і застосуєте прапорець на полі «Включено».
8
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і завершите роботу інструменту «Редактор групових політик».
9
Завантажте операційну систему в режимі відновлення для виконання операції перезапису файлу підкачки pagefile.sys, не відображається в консолі в зв'язку з програмної помилкою Windows і введіть значення cd \ в текстове поле інтерпретатора команд.
10
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і введіть значення copy ім'я_диска: \ boot.ini pagefile.sys в тестове поле командного рядка.
11
Підтвердіть виконання команди створення копії натисканням функціональної клавіші Enter і введіть значення del pagefile.sys в текстове поле інтерпретатора команд.
12
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і вийдіть з режиму відновлення.