Як вставити кліп в презентацію.

Для вставки кліпу в презентацію вам необхідно звернути увагу в першу чергу на підтримувані версією програми формати записів. У випадках невідповідності вимогам програми виконати дану дію може бути неможливо.
Вам знадобиться
  • - програма MS Power Point;
  • - програма - декодер.
Інструкція
1
Перед додаванням відеозапису в презентацію Power Point зверніть увагу на формат файлу, оскільки він повинен підтримуватися версією встановленого на вашому комп'ютері програмного забезпечення Microsoft Office.
2
Якщо формат підтримується, перейдіть безпосередньо до процесу додавання ролика, якщо ж дозвіл неприпустимо для даної програми, скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму-конвертер для відеофайлів, що працює з заданим і кінцевим розширеннями. Після декодування виберіть відеоролик в програмі Power Point при відкритті презентації.
3
Відкрийте ваше слайд-шоу, в яке ви хочете надалі додати заздалегідь підготовлений відеоролик. Відкрийте меню програми «Відео та звуки» на вкладці елементів вставки, натисніть на вибір фільму з файлу і вкажіть у діалоговому вікні шлях до директорії, що містить відеозапис.
4
Додайте фільм, попередньо виділивши його кнопкою миші. Встановіть запуск в автоматичному або заданому порядку і застосуйте зміни. У випадках коли дозвіл відеозапису буде непідтримуваних програмним забезпеченням, директорія буде порожня або в ній будуть відображені інші файли, роботу з якими вона підтримує. Їх дозволи будуть прописані в самій нижній рядку.
5
У версії Power Point 2007 виберіть також пункт «Вставка», але тут уже перейдіть далі до кліпу м мультимедіа. В даному випадку кількість форматів підтримуваних файлів збільшується. У версії Power Point 2010 у звичайному режимі перегляду слайдів виберіть слайд, в який хочете вставити фрагмент. В меню вставки мультимедіа кліпів також виберіть потрібний файл. У даній версії програмного забезпечення підтримується також вставка відеозаписів у форматі FLV, це відрізняє її від 2007.
Корисна порада
Редагуйте записи до початку роботи з презентацією.