Як намалювати Лізу Сімпсон.

Шанувальники акторів і співаків збирають фотографії своїх кумирів, вирізки статей про них з газет і журналів. Фанати мульт-персонажів часто позбавлені такої можливості. Адже, наприклад, у Лізи Сімпсон не візьмуть інтерв'ю і не запросять її на фотосесію. Ви можете заповнити цей пробіл - створити портрет героя самостійно.
Інструкція
1
Аркуш паперу покладіть вертикально. Відступите від його країв по 2-3 см і прокреслите рамку, за яку не повинен виходити малюнок. Намагайтеся не користуватися лінійкою - ці відрізки після роботи все одно потрібно буде стерти.
2
В середині листа проведіть вертикальну вісь, на якій будете будувати малюнок. Розділіть її навпіл і поставте в цьому місці крапку. На осі над точкою будуть розташовуватися голова і шия персонажа, нижче позначки - тулуб, руки і ноги.
3
Для голови проведіть горизонтальну вісь. Відкладіть на ній відстань, рівну половині вертикальної осі - це ширина голови, намалюйте її у вигляді кола. Ширина тулуба і рук на рівні ліктів в два рази менше. Помітьте ці параметри маленькими штрихами.
4
Висоту відрізка, на якому мають бути голова і шия, розділіть на три рівні частини. Отчертите нижню третину і від цієї точки проведіть вниз дві паралельні лінії шиї. Від правої лінії відступите трохи вгору і намалюйте «фірмову» верхню губу Сімпсон ов, виступаючу над маленькою нижньої.
5
Від верхньої точки губи проведіть вліво горизонтальний відрізок, намалюйте на ньому два круглих очі. Діаметр їх дорівнює третині висоти голови, одне коло повинен злегка перекривати другі. У центрі кіл поставте точки-зіниці. Обрамити очі паличками-віями. Між очима намалюйте овальний ніс.
6
Від рівня верхньої губи намалюйте по колу зачіску Лізи Сімпсон . Окресліть голову зиґзаґоподібної лінією, вона повинна закінчуватися трохи нижче лінії шиї зліва. Саму ж лінію шиї увінчати круглим вухом і проведіть посмішку практично до нього.
7
У підстави шиї намалюйте намисто. Вони складаються з п'яти кіл, нічим не поєднаних. Дві намистинки в центрі розташуйте трохи нижче інших, відстань між крайніми намистинами зліва зробіть мінімальним, а крайню намистину праворуч перекрийте передостаннім колом.
8
Намалюйте прямими лініями ноги і руки Лізи - вони однакової товщини. Руки упріть в боки. Зобразіть плаття дівчинки. Зверху проведіть лінію від пахви до пахви, донизу розширте поділ і намалюйте його зигзагом. На ногах покажіть сандалі з ремінцем.
9
Зафарбуйте малюнок якими матеріалами. Саму Лізу зробіть жовтою, плаття і туфлі - червоними, а очі і намиста - білими.