Як відремонтувати dvd-програвач. ремонт dvd-програвач supra в домашніх умови.

DVD-програвачі є пристроями, що мають настільки тонку специфіку, що для їх ремонту в домашніх умовах одного загального керівництва буде недостатньо. Зазвичай в таких випадках рекомендується завантажувати сервісні інструкції.
Вам знадобиться
  • - сервісна інструкція;
  • - набір інструментів.
Інструкція
1
Знайдіть гарантійні документи від вашого DVD-програвача, після чого перегляньте дату закінчення строку надання послуг безоплатного ремонту продавцем і виробником (читайте пункти окремо, оскільки термін може бути прописаний різний помилково продавця).
2
У разі коли у вас все ще діє гарантія, ви можете віднести програвач в магазин і зажадати ремонту або заміни товару, також ви можете повернути сплачені за нього гроші. Все це актуально для тих випадків, коли перевірка якості товару встановить дефект, а експертиза доведе вину виробника.
3
Якщо ж поломка сталася внаслідок некоректного поводження з програвачем, ви не маєте права на вищезгадані дії. Ви також можете провести експертизу в спеціалізованих центрах самостійно, надавши продавцеві висновок працівників.
4
Якщо ж термін гарантії на товар закінчився, зверніться за ремонтом до працівників сервісних центрів. Якщо ж ви хочете зробити ремонт в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги сторонніх організацій, в обов'язковому порядку дістаньте сервісне керівництво, призначене саме для вашої моделі пристрою. Оскільки кожен з програвачів має свої відмінні риси в конструкції, які можуть вплинути на роботу всього механізму. Також варто врахувати і специфіку програмного забезпечення, оскільки часто поломки часто відбуваються по даній частині.
5
При ремонті DVD-програвача в домашніх умовах в обов'язковому порядку дотримуйтесь вказівок сервісної інструкції і використовуйте тільки відповідні за розміром інструменти, щоб не пошкодити кріплення. Якщо у вас відсутні навички роботи з радіотехнікою, найкраще все ж віднести програвач в сервісний центр.
Корисна порада
По можливості не розбирайте програвачі самостійно.
DVD-плеєри сьогодні як і раніше користуються великою популярністю, незважаючи на те, що все більше людей воліють переглядати фільми в онлайн режимі на комп'ютерах. Але як і будь-якій техніці, DVD-плеєрів властиво ламатися. Користувачі часто стикаються з такою ситуацією, коли плеєр не може виявити диск і не може прочитати з нього інформацію при, здавалося б, своєю повній справності. З такою проблемою зможе впоратися будь-який власник DVD-програвача.
Інструкція
1
За допомогою викрутки відкрийте корпус плеєра, щоб дістатися до дисковода. Демонтуйте дисковод, від'єднавши від нього кілька шлейфів, що йдуть від плати управління. Викрутіть чотири гвинти і витягніть дисковод. Запам'ятовуйте послідовність своїх дій (навіть можна записувати на папір кожен крок), щоб потім правильно зібрати конструкцію.
2
Доберіться до електродвигуна, який забезпечує обертання диска. Електродвигун закріплений на шасі за допомогою декількох дрібних гвинтів, які ви можете відвернути мініатюрної хрестової викруткою. При можливості також відпаяти два дроти живлення, які підключені до електродвигуна (чорний "-" і червоний "+"). Якщо такої можливості немає, то можна і не відпаювати, оскільки зазвичай довжина цих проводів дозволяє виконати дану операцію. Звільніть двигун від шасі.
3
Розпочніть процедурі очищення електродвигуна. Цей процес можна здійснити, не розбираючи сам двигун. Для цього візьміть невелику ємність (можна баночку), яку заповніть спиртом. Спирту має бути стільки, щоб в нього повністю можна було занурити електродвигун. Витримайте його в спирті не менш п'яти-шести годин (якщо час терпить, то можна і більше).
4
Гарненько прополощіть електродвигун в спиртовому розчині, після чого його можна витягти з ємності і встановити на місце. Зберіть в зворотному порядку всю конструкцію і протестуйте. Проблеми повинні зникнути, і плеєр буде «бачити» диск. Пам'ятайте, що всі подібні маніпуляції з побутовою технікою слід проводити, повністю відключивши їх від мережі і дотримуючись усіх правил безпеки.
5
Зверніться до майстерні. У цьому випадку вам забезпечать повну заміну приводу, що значно позначиться на ціновій стороні питання (зазвичай це коштує приблизно дві третини від вартості всього плеєра). Так що ви нічого не втратите, якщо спробуєте відремонтувати свою техніку самостійно.