Як підключити нетбук до ТБ.

Сучасні телевізори можна використовувати як моніторів для стаціонарних і мобільних комп'ютерів. Деякі нетбуки з легкістю заміняють дорогі BluRay-програвачі та інші подібні пристрої.
Вам знадобиться
  • - Кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Мініатюрні ноутбуки зазвичай наділені двома портами для передачі відеосигналу: D-Sub (VGA) і HDMI. Ця особливість дозволяє підключити нетбуки практично до будь-якого сучасного телевізора, будь то плазмова панель або ТБ з рідкокристалічним екраном. Виберіть канал, через який ви будете здійснювати з'єднання пристроїв.
2
Природно, краще використовувати порт HDMI, тому що він призначений для передачі цифрового зображення. Це забезпечить хорошу якість картинки. Придбайте кабель HDMI-HDMI. Якщо в телевізорі присутній порт DVI замість HDMI, то придбайте додатковий перехідник. З'єднайте нетбук з телевізором. Цю операцію можна здійснювати навіть з включеними пристроями.
3
Відкрийте меню налаштувань телевізора. Знайдіть пункт «Джерело сигналу». Виберіть той порт, який ви підключили до нетбуку. Перейдіть до налаштування мобільного комп'ютера. Відкрийте меню "Персоналізація" в панелі управління. Виберіть пункт «Підключення до зовнішнього дисплею».
4
Натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки система визначить новий екран. Тепер виділіть іконку телевізора і активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним». Це дозволить вам більш точно налаштувати параметри зображення.
5
Клацніть по іконці екрану нетбука і виберіть пункт «Дублювати». Після активації цього параметра на обидва дисплея буде виводитися ідентичне зображення.
6
Відкрийте меню налаштувань відеоадаптера нетбука. Виконайте детальну настройку параметрів зображення, переданого на телевізор. Встановіть частоту роботи пристрою. Налаштуйте яскравість і контрастність. Сучасні плазмові телевізори здатні працювати з частотою більше 100 Гц. Екран мобільного комп'ютера підтримує тільки 60. Виберіть потрібний параметр для кожного окремого дисплея.