Як побудувати бункер.

Раз у раз нам віщують кінець світу. А він все не настає і не настає. Однак на випадок можливих природних катаклізмів або ядерного удару краще себе підготувати. І першим і найголовнішим кроком в цій справі буде споруда підземного бункера. І тут ви можете вибрати потрібний варіант з двох. Або це буде неглибокий бункер з дерева, здатний захистити вас від урагану, або це буде бункер з бетону і металу. В такому можна і ядерне бомбардування пережити.
Інструкція
1
Найпростіший варіант бункера - це яма, на дно якої укладається камінь або дерево. Стіни ями покриваються деревом, щоб запобігти можливому сповзанню землі. А дах бункера робиться так: яма накривається дерев'яними дошками, а також декількома шарами поліетилену. Після цього дах потрібно засипати як мінімум двадцятисантиметровий шаром землі. Крім цього, потрібно обладнати вхід (за сумісництвом ще й вентиляція) і туалет.
2
Щоб побудувати вхід, можна взяти трубу з потрібним діаметром із встановленою на ній гермодвері. Щоб зробити туалет, слід викопати ще яму за прикладом ями для бункера, а потім між нею і бункером проробити прохід. Не потрібно забувати про запас води, для якого пристосовується бочка без дна, укопана так, щоб під нею скупчувалися грунтові води (якщо такі є). На випадок, якщо доведеться жити в бункері тривалий час, потрібно запастися водними та повітряними фільтрами, а також встановити електрогенератор.
3
Бункер з бетону і заліза набагато надійніший, але і більш складний у споруді. Його слід розташувати на глибині від 2 до 10 метрів. Підстава такого бункера покривається піском на півметра. Потім на нього лягає шар бетону. Потім бетоном слід залити арматурний каркас, який буде утворювати підставу бункера при висиханні.
4
Далі будується каркас з арматури для кімнат і стін і залізної опалубки. Основною умовою тут є те, що стеля конструкції не повинен виходити за межі ями. Між землею і зовнішньою стіною бункера слід засипати пісок і встановити гідроізоляцію.
5
Вхід у бункер краще зробити у вигляді невеликої кімнати із залізобетону, обкладеної пінобетонними блоками. Сам прохід всередину бункера краще скласти з каналізаційних кілець. На вході в саме приміщення бункера слід встановити гермодвері. В бункері не повинно бути менше двох вентиляційних шахт, які слід розташувати на відстані від бункера 3 метра мінімум. Ці шахти також виконуватимуть роль запасних виходів або виходів у разі якихось непередбачених ситуацій. Не потрібно забувати про встановлення у приміщення бункера електричного генератора, комплекту фільтрів для повітря і води, а також очищати санвузли (біотуалету).
Зверніть увагу
По-перше: треба мати міні бункер (не з свинцю), а побудувати його можна самому. Для будівлі треба вирити яму (глибина 3-4 метра, ширину вибираємо самі), внизу засипати або закласти деревом або каменем. З боків закласти дерево (щоб земля не обрушилася), якщо яма широка, то по середині поставити балку.
Корисна порада
Ось так, за місяць, одній людині цілком реально побудувати свій бункер. Бункер будувати на висоті більше 200-т метрів над рівнем моря.От підтоплення. Для конспірації бункера землю з верт.шахти в відрах витягувати на лебідці і далі по мотузці переправляти кудись подалі від бункера і там вивалівать.Чтоби ненатоптать трапінку (в цьому випадку знадобиться допомога ще однієї людини).