Як підстригти кінчики. Як підстригти рвані кінчики.

Січуться кінчики волосся здатні зіпсувати враження від самої красивої зачіски. Позбутися від них можна в салоні. Однак така можливість є не завжди. Ви можете спробувати підрізати волосся самостійно. Запасіться гострими ножицями і дзеркалом і приступайте. Головне - не поспішати і діяти акуратно.
Вам знадобиться
  • - гострі ножиці;
  • - велике дзеркало;
  • - гребінець з рідкими зубами;
  • - гумки і шпильки для волосся;
  • - пульверизатор з водою.
Інструкція
1
Найпростіше підрівняти кінці чубчика. Змочіть волосся водою з пульверизатора і ретельно розчешіть їх. Ріжте акуратно, намагаючись не прибрати зайвого і тримаючи ножиці паралельно підлозі. Почніть з центральної частини, в останню чергу подровняйте краю. Врахуйте, що висохши, чубчик буде здаватися коротше.
2
Не надто густі довге пряме волосся можна підстригти аналогічним чином. Розчешіть їх, збризніть водою і розділіть на прямий проділ. Перекиньте половину волосся на груди і ще раз розчешіть. Акуратно подрезайте кінчики , координуючи свої рухи в дзеркалі. Для густих і хвилястого волосся такий спосіб не підійде. Зрізайте не більше сантиметра, інакше вам буде важко вирівняти лінію.
3
Більш пишне волосся подравнивают інакше. Причешіть їх, змочіть водою і зберіть у високий хвіст на маківці за допомогою гумки. Перекиньте його на обличчя і ретельно розчешіть ще раз. Про необхідність пасма можна додатково зволожити. Зберіть кінчики волосся, затиснувши їх трохи вище лінії передбачуваного відрізу пальцями лівої руки. Ріжте їх у кілька прийомів, тримаючи ножиці рівно і паралельно підлозі. Відпустіть хвіст, ще раз розчешіть його і знову зберіть кінці пальцями. Перевірте, чи не вибиваються чи окремі волоски. Виявлені нерівності подровняйте ножицями. Звільніть волосся від гумки - вони ляжуть легким природним каскадом.
4
Якщо вам потрібно відрізати кінчики кучерявого волосся, спробуйте інший спосіб. Розділіть їх на прямий проділ, розчешіть і зволожите. Заколіть основну масу волосся, відокремивши від неї нешироку пасмо збоку. Відріжте кінчики на один сантиметр, тримаючи ножиці рівно. Переконайтеся, що окремі волоски не стирчать, а зріз вийшов акуратним. Відокремте від загальної маси волосся ще одну пасмо. Затисніть її між вказівним і середнім пальцями лівої руки і ріжте кінці нової пасма, орієнтуючись по довжині попередньої. Таким чином обробіть всю шевелюру. Подразнень локони заколюйте, щоб вони не заважали роботі. Закінчивши, зніміть шпильки і розчешіть волосся - вони будуть виглядати природно, а завитки приховають можливі дрібні похибки роботи.