Як варити на водяній бані. підігріти їжу на водяній бані.

На водяній бані готується маса продуктів, починаючи від відварів трав і закінчуючи дитячим та дієтичним харчуванням. Безумовно, набагато простіше використовувати для даного процесу пароварку, але і за допомогою звичайного друшляка і каструлі більшого об'єму можна отримати не менш корисні продукти.
Інструкція
1
Якщо в будинку немає спеціальної дворівневої каструлі, верхня частина якої являє собою ємність з наскрізними отворами, через які буде проникати пар, візьміть звичайний друшляк. Також можна використовувати форму і без отворів, основна вимога до неї стосується лише того, що вона повинна повністю поміщатися у велику по діаметру ємність.
2
Налийте у велику каструлю таку кількість гарячої води, щоб вона досягала дна друшляка або ж на дві третини покривала суцільну ємність, вміщену в неї. Важливо, щоб при закипанні вода не потрапляла в тару з продуктами, інакше весь ефект водяній лазні буде загублений, всі корисні речовини з продукту підуть у воду.
3
Поставте каструлю на вогонь і дочекайтеся, поки вода в ній закипить. Занурте в тару меншу по діаметру ємність, в якій знаходяться продукти. Якщо це м'ясні котлети або фрикадельки, можна злегка змастити друшляк маслом, щоб уникнути прилипання фаршу.
4
Після закипання зменшіть вогонь і накрийте каструлю кришкою, це дозволить зберігати всередині ємності досить високі температури. Готовність продукту визначається за допомогою проби і з урахуванням рекомендацій конкретних рецептів. Для овочів потрібно 30-40 хвилин, все залежить від їх щільності. Найдовше тушатся цвітна капуста і морква. М'ясо готується довше, але і тут велику роль відіграє товщина шматка.
Зверніть увагу
Водяна баня дозволяє готувати без використання жирів, що робить м'ясні страви більш дієтичними. Овочі, приготовані на пару, зберігають в собі всі вітаміни і мінерали, не віддаючи їх відвару, в якому вони могли б варитися. Звідси переваги страв на пару очевидні.
Корисна порада
Готувати на водяній бані досить просто, потрібно лише стежити за тим, щоб вода з основної ємності не википіла швидше, ніж приготується бажане блюдо. Для заварювання трав або шипшини потрібно всього 15-20 хвилин.