Як повернути гроші, якщо послуга не надана.

Якщо оплата за послугу здійснюється до її надання, то споживач може зіткнутися з ситуацією неповернення грошей при невиконанні умов угоди. У цьому випадку необхідно уважно вивчити договір і виконати певні дії, які дозволять вам повернути витрачені кошти.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що якщо ви передали гроші через не надану послугу без підписання підтверджує акта або договору, то повернути витрачену суму буде практично неможливо. У цьому випадку ви можете сподіватися тільки на сумлінність і чесність виконавця. В іншому випадку можете спробувати наполягти на складанні розписки або перенести терміни надання послуги.
2
Визначте термін надання послуги, який обумовлений в договорі. Якщо дана умова не вказано, то згідно зі ст. 314 Цивільного кодексу РФ, боржник зобов'язаний виконати замовлені дії протягом семи днів з дня пред'явлення вимоги про виконання. Якщо цього не сталося, то ви маєте право вимагати повернення грошових коштів і розірвати договір.
3
Складіть письмову заяву, в якому вкажіть факт ненадання послуг, відзначте терміни виконання та суму боргу. Також, згідно ст.28 Закону РФ «Про захист прав споживачів», виконавець зобов'язаний сплатити пеню або неустойку, яка обговорена договором. Якщо дані штрафні санкції не вказані в угоді, то розрахунок ведеться у розмірі трьох відсотків вартості надання послуг за кожен день або годину прострочення, але не більше загальної ціни замовлення.
4
Направте на адресу виконавця претензію рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення. Бажано один примірник листа залишити собі, а також збережіть квитанцію про відправку. Дані документи знадобляться як докази в суді. Боржник зобов'язується повернути вам гроші або дати письмову відповідь протягом 10 днів. Якщо цього не сталося, то зверніться до територіального відділення Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів.
5
Подайте позовну заяву до суду, якщо перераховані вище методи не допомогли вам повернути витрачені гроші на ненадані послуги. Перед цим бажано визначити суму судових витрат і порівняти їх з сумою боргу. У деяких випадках судові розгляди можуть спричинити за собою тільки додаткові витрати.
Повертати гроші завжди непросто. Якщо при придбанні неякісного товару його можна пред'явити на експертизу, то з наданням послуги все набагато складніше. Тим не менше, і в цьому випадку можна домогтися справедливості.
Вам знадобиться
  • - чек;
  • - заява;
  • - закон про захист прав споживачів;
  • - дані про контролюючих та вищестоящих органах.
Інструкція
1
Збирайте всі чеки, які вам дають. Без цього документа практично неможливо довести, що ви платили гроші . Чеки, договір, гарантійний талон треба зберігати, поки йде термін їх дії.
2
Ознайомтеся з правилами надання послуг. За законом вони повинні бути доступні кожному клієнту. Зверніться до співробітників фірми з проханням показати вам правила, якщо не змогли їх виявити самі. Ви зможете апелювати до цього документа у разі виникнення конфлікту. Пригрозіть, що зверніться до контролюючих органів. Зверніться туди зі скаргою, якщо вам не повернуть гроші .
3
Напишіть письмову претензію, якщо якість послуги вас не влаштувало. У ній вкажіть, коли, де і яка послуга вам була надана. Уточніть причини, з яких ви вимагаєте повернення грошей. Пошліться на статтю 29-у закону "Про захист споживачів" і вимагайте відшкодування завданої вам шкоди. Ви має право на безкоштовне усунення недоліків, пропорційне зменшення вартості наданої послуги, на повторне виконання роботи. Можливо і відшкодування витрат, які ви понесли, самостійно усуваючи виявлені недоліки наданої послуги або вдаючись до допомоги інших осіб. Не погоджуйтеся на інші варіанти, крім повернення грошей. Аргументуйте тим, що вас не влаштовує якість робіт, і ви не хочете більше ризикувати.
4
Дійте аналогічно і в тому випадку, якщо послуга вам не була надана, а гроші з вашого рахунку списали. Зазвичай такі ситуації виникають із стільниковими операторами. У письмовій претензії вкажіть, що так звана послуга була підключена без вашої згоди. Заявіть, що в цьому випадку дії провайдера можуть бути кваліфіковані як шахрайство за ст. 159 КК РФ. І вимагайте негайного повернення грошей. Подібне послання можна написати і на сайті вашого стільникового оператора в розділі, присвяченому зворотного зв'язку з абонентами або їх підтримці.
5
Зверніться до юриста, якщо у вас виникли проблеми з поверненням грошей. Відділи з захисту прав споживачів при муніципалітетах надають безкоштовну консультацію. Загляньте в спеціалізовані громадські організації, які займаються підтримкою споживачів аж до суду. Але будьте уважні: ця послуга теж може виявитися неякісною. Тому не давайте грошей вперед, погоджуйтеся оплачувати роботу тільки по досягненню результату.