Як оформити стіл до свята.

Свято - подія приємне, але дуже клопітка. Зазвичай хочеться в такий день здивувати і порадувати гостей чимось незвичайним: приготувати оригінальні та апетитні страви, майстерно їх прикрасити і красиво сервірувати стіл. Від того, наскільки святково і урочисто оформлений стіл, часто залежать атмосфера і загальний настрій святкового застілля.
Інструкція
1
Поставте на стіл живі квіти. Вони створюють святковий настрій. Поставте їх у невисокі вазочки по середній лінії стіл а так, щоб квіти не заважали сидячим за стіл ом спілкуватися. Якщо дозволяє місце, розташуйте по ліву сторону від кожного приладу крихітну вазочку з кількома маленькими квітами. Прикрасьте новорічний стіл гілками ялини, сосни або ялівцю.
2
Поставте на стіл декоративні свічки. Підбирайте їх під колір посуду або скатертини з серветками. Свічки ефектно виглядають у високих свічниках, які можна прикрасити шовковими стрічками.
3
Враховуйте при сервіруванні колірні поєднання. Якщо посуд строката, вибирайте скатертину і серветки однотонні. При одноколірному стіл овом сервізі можна постелити як однотонну скатертину, так і з малюнками.
4
Зверніть увагу, що скатертина виглядає нарядно, якщо її краї звисають рівномірно з усіх боків на 20-25 см, а кути закривають ніжки стіл а.
5
Обов'язковий елемент святкового стіл а - серветки. Розкладайте їх відразу після розміщення на стіл е приладів. Складіть будь-яким способом серветки («конвертом», «конусом», «трикутником», «лілією») і розташуйте на закусочних тарілках.
6
Подумайте над оформленням самих страв. Всі продукти повинні гармоніювати і поєднуватися за смаком і кольором: темно-червоні соуси подаються до м'яса, а білі - до риби.
7
Подайте салати не в звичних салатниках, а в тарталетках або використовуйте як порційних «салатниць» половинки помідорів. Для цього зріжте верхівку і видаліть м'якоть.
8
Бутерброди або салат можна прикрасити оригінальною метеликом. Зваріть круто яйце (половинка якого буде «тілом» метелики), скибочки копченої ковбаси або фігурно вирізаний сир - «крильцями», гілочки кропу - «вусиками». Зробіть «глазки» з чорного перцю горошком, а «спинку» прикрасьте цятками або смужками гірчиці та кетчупу.
9
Зробіть з овочів прикраси у вигляді квітів. Відварені і свіжі овочі для холодних закусок і салатів наріжте фігурним ножем, перетворивши їх на лілії, гвоздики, ромашки. Візьміть щільний помідор і зріжте дуже гострим ножем шкірку спіраллю шириною 1,5 см. Скрутіть спіраль спочатку щільно, потім менш щільно у формі трояндочки.
10
Прикрасьте салат виноградним гроном. Для цього: на салаті, верх якого змащений майонезом, викладіть з консервованого горошку гроно, листочки зробіть із зелені петрушки.
11
Не бійтеся експериментувати. І головне - пам'ятайте, що будь-який промах в оформленні святкового стіл а можна обіграти і перетворити на родзинку.
Зверніть увагу
Щоб лляні серветки тримали форму, їх необхідно підкрохмалити.
Корисна порада
Складаючи серветки у вигляді бажаної фігури, потрібно ретельно фіксувати заломи. Тільки тоді вони збережуть потрібну форму.
Будь-яке блюдо повинне бути не тільки смачно приготовлено, а й красиво подано, незалежно від того, який день на дворі - буденний або святковий. Але, звичайно, у свята стіл хочеться прикрасити особливим чином, щоб створити особливе, піднесений настрій.
Інструкція
1
Коли зі святковим меню і складом гостей ви вже визначилися, важливо подбати про аксесуари, які й створять атмосферу, відповідну того приводу, заради якого ви накриваєте стіл. Перш за все, обов'язковим атрибутом святкового столу стане красива скатертину, колір і орнамент якої будуть відповідати події. Так, на новорічному столі буде гармонійно виглядати біло-червона скатертина, на урочистому ювілейному - однотонна пастельних відтінків або біла. Біла або червона скатертина без малюнка - універсальний варіант для будь-якого свята і приводу. Ніяких прозорих клейонок поверх святкової скатертини стелити не можна.
2
До скатертини необхідно підібрати серветки. Для особливих, урочистих випадків, вони повинні бути полотняними, бажано в комплекті зі скатертиною, в загальному випадку підійдуть і паперові, підібрані по малюнку і кольору до скатертини. Якщо серветки полотняні, вони самі по собі будуть окрасою столу - їх можна буде вкласти в спеціальні кільця для серветок або красиво скласти в фігурки мудрої форми. Полотняні серветки кладуть кожному гостеві поруч з його приладом.
3
Особливу увагу необхідно приділити посуді. Звичайно, для святкового столу необхідний сервіз, який включає в себе якомога більше предметів. Разносортних посуд, навіть коли вона дорога і красива на такий стіл не ставиться. Це ж стосується і столових приладів і келихів для напоїв. Вони, до речі, повинні бути кришталевими або з хорошого якісного скла, бажано, прозорого. Це необхідна умова, якщо на стіл буде подаватися вино, його колір - один з критеріїв оцінки його якості та елемент дегустації. Вино можна подати і в пляшках, але в урочистих випадках його можна перед подачею на стіл перелити в красиві графини з щільно закриваються пробками. Подбайте про те, щоб форма келихів і фужерів відповідала тим напоям, які подаватимуться, і не забудьте правильно розкласти столові прилади поруч з тарілками. Соуси і спеції в магазинній тарі подавати не можна - викладіть їх в спеціальні ємності безпосередньо перед тим, як подати.
4
Квіти у важких вазах, що запобігають падіння, або невисокі квіткові композиції, що краще, також підкреслять атмосферу свята. Але поставити їх слід так, щоб вони не заважали гостям бачити один одного. В оформленні столу, якщо він вже не надто захаращений, можна також використовувати свічки, прикрашені стрічками в тон основної колірної гами.