Як вставити людини у відео.

Створити смішну пародію або якийсь шарж, поєднати елементи анімації та кіно, якою б не була мета вашої роботи, заміна особи в мультимедійному ролику допомагає докорінно змінити сюжет відео і враження від перегляду.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Найчастіше подібні операції виконують кваліфіковані професіонали на спеціальному обладнанні, з необхідним програмним забезпеченням, проте за допомогою програм може зробити практично будь-який користувач. Завантажте програму Adobe Photoshop з інтернету. Якщо у вас дане програмне забезпечення є на диску, то встановіть в системний локальний диск комп'ютера. Версія утиліти практично не має значення.
2
Оберіть необхідний відеоролик та ряд фотознімків, з яких ви хочете вирізати особи для вставки їх у відео. Якщо вам необхідно вирізати особа з іншого відеофайлу, то вам потрібно буде зробити знімок при відтворенні відео ролика (призупинити і захопити кадр і зберегти його в редакторі відео).
3
У спеціальній програмі, використовуючи потрібні інструменти, виріжте обличчя. У програмному пакеті Adobe Photoshop це можна зробити, використовуючи ласо. Воно акуратно вирізає малюнок з фото.
4
Вставте на прозорий фон вирізане зображення і збережіть. Розкладіть відео ролик на кадри. На кожен кадр вам потрібно накласти ваше вирізане зображення. Потім збережіть відео в звичайному для нього форматі, наприклад, WMA або AVI.
5
Запам'ятайте, що у відеоряді малюнок змінюється постійно. Якщо залишити особа у відео ролику статичним, то це буде помітно вже неозброєним оком, а щоб відео виглядало більш природно, вам потрібно підібрати кілька фотографій з різним виразом обличчя в кадрах.
6
Для того щоб контрасту між накладеним фото і оригіналом не було помітно, краї потрібно заретушувати. Також краще вибирати фото схожого якості з відео. Як один з варіантів вставки особи у відео, можна записати відео за допомогою HBH проекції (на синьому або зеленому фоні) і з використанням Pinacle, підставити обличчя у відео.