Як заборонити завантаження сайту.

З деяких причин користувачеві може знадобитися блокування певного сайту. Під блокуванням розуміється заборона завантаження сайту. Здійснити це можна стандартними засобами ОС.
Інструкція
1
Для того щоб заборонити завантаження певного сайту на персональному комп'ютері, вам потрібно володіти правами адміністратора, так як доведеться налаштовувати деякі системні папки. Якщо ви не володієте такими правами, створіть в системі користувача, який матиме доступ до всіх системних папок і файлів. Далі зайдіть в локальний диск, на якому встановлена операційна система.
2
Зазвичай це категорія диска «С». Щоб перевірити це, на робочому столі натисніть ярлик під назвою «Мій комп'ютер». Далі перед вами з'явиться список всіх локальних дисків, які є на комп'ютері. Знайдіть той, в якому є папка Windows. Зайдіть в розділ system32. Знайдіть папку з назвою drivers і в ній клікніть двічі по папці etc. Тепер вам потрібно знайти файл, який називається hosts. Це системний документ, в якому прописуються налаштування для сайтів.
3
Відкрийте його. Для цього натисніть правою клавішею миші. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть меню «Відкрити за допомогою». Далі в списку програм натисніть «Блокнот» - це невеликий текстовий редактор. З'явиться кілька рядків. Знайдіть рядок зі словом localhost. Нижче введіть сайт, до якого вам потрібно заборонити доступ. Далі збережіть документ.
4
Заблокувати доступ також можна за допомогою спеціального програмного забезпечення. Як правило, це програми для сканування мережевого трафіку. Відкрийте таку програму на комп'ютері. Якщо її немає у вас, завантажте з інтернету і встановіть. Знайдіть «Параметри» даної утиліти. Далі зайдіть у вкладку «Заблоковані сайти» або «Карантин». Натисніть кнопку «Додати» і впишіть назву сайту . У вас пункти можуть відрізнятися у зв'язку з використанням іншого програмного забезпечення.