Як зшити шкарпетки. зшити іграшку з носка.

Шкарпетки - це саме та річ, яка в гардеробі необхідна завжди, незалежно від статі, віку, розміру ноги і роду занять. Найголовнішою відмінною особливістю шкарпеток є те, що вони постійно губляться або рвуться. Асортимент шкарпеток в магазині величезний, але іноді хочеться мати такі, яких немає більше ні в кого. В цьому випадку шкарпетки можна зшити і самостійно. Про те, як це зробити, читайте в інструкції нижче.
Інструкція
1
Спочатку зробіть викрійку носка. Всього потрібно зробити викрійки чотирьох деталей, з яких складатиметься носок, а саме верхню частину носка, задню частину і п'яту, гумку носка і підошву. Тканина вибирайте тонку і трикотажну - вона повинна добре тягнутися. Але пам'ятайте, що працювати з тянущейся тканиною складніше. Краще всього використовувати для пошиття шкарпеток якусь стару трикотажну кофточку, яку ви вже не будете носити.
2
Зніміть мірки з ноги, зробіть на папері викрійки всіх деталей і, за допомогою крейди або мила, перенесіть їх на тканину. Ви можете знайти в інтернеті готові викрійки, але може статися так, що розмір викрійки не відповідатиме розміром вашої ноги. Тому готову викрійку підстройте під свій розмір. Акуратно виріжте.
3
Спочатку зшийте гумку носка. Для цього виріжте з тканини прямокутник, який за довжиною відповідатиме окружності вашої щиколотки. Ширину виберіть довільно. Тепер зшийте короткі сторони прямокутника. Зшивайте їх так, щоб шов опинився всередині гумки.
4
Тепер починайте шити нижню частину носка і п'яту. Для цього з'єднайте дугоподібні боку нижньої частини й п'яти. Знову зшивайте так, щоб шов був всередину, зовні нічого стирчати не повинно.
5
Зараз з'єднайте верхню частину носка з нижньої підошвою, для цього стачайте крайні верхні частини обох деталей, а потім верхню частину носка розтягніть по відношенню до нижньої частини носка. Зшийте всі частини носка. Краще всього, якщо зшивати ви будете на швейній машинці.
6
Якщо ви будете зшивати деталі вручну, то висока ймовірність, що ви покладете шов нерівно. А так як тканина у вас тягнеться і щільно буде прилягати до ноги, всі нерівності буде дуже добре видно, і краси вашим носкам це не додасть. Так що краще просто акуратно зшийте деталі на машинці, враховуючи, що всі шви повинні залишитися всередині носка (шити слід на виворітного стороні).
7
Тепер з'єднайте гумку носка з іншою частиною. Виверніть носок на лицьову сторону.
8
Тепер, діючи по тому ж самому алгоритму, викрийте і зшийте другий носок. Щоб розрізняти лівий і правий носок, шви на гумках зробіть дзеркальними. Шкарпетки готові. Носіть їх із задоволенням!