Як вибрати крем для взуття.

Взуття потребує правильного догляду. Сьогодні існує безліч засобів для взуття - це і креми, і емульсії, і аерозолі. Їх комплексне застосування дозволяє правильно доглядати за взуттям, продовжуючи термін її служби.
Вам знадобиться
  • - крем для взуття;
  • - взуттєвої аерозоль;
  • - емульсія.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно привести в порядок замшеве або велюрову взуття, купіть спеціальний аерозоль або емульсію. Можна використовувати як безбарвне, так і кольорове засіб. Для простої чистки і захисту від вогкості використовуються безбарвні склади. Якщо ж ви хочете замаскувати потертості і оновити колір, то беріть кольоровий аерозоль. Використовуйте спеціальну щітку, так як замшеве (велюрову) взуття легко пошкодити.
2
Для шкіряній взуття придбайте взуттєвої крем, який містить поживні речовини, наприклад, масло норки. Такий засіб захистить чоботи від морозу і холодного вітру. При підвищеній вологості краще обробити взуття кремом з воском. Це захистить від промокання, однак зробить чоботи або черевики матовими. Для тих, хто знаходиться на вулиці в дощову погоду, розроблені водовідштовхувальні аерозолі, які створюють особливу захисну плівку.
3
Щоб правильно доглядати за взуттям зі штучних матеріалів, вибирайте водовідштовхувальні аерозолі. Штучна шкіра і замша дуже примхливі, тому обов'язково ознайомтеся з пам'яткою з догляду за купленим виробом.
Зверніть увагу
Для догляду за взуттям слід використовувати якісні щітки. Краще, якщо вони будуть зроблені із застосуванням натурального ворсу. Купіть щітку з рідкими рядами - тоді ви зможете легко прибрати з неї зайвий крем за допомогою ганчірки.
Корисна порада
Після покупки взуття слід обробити підходящим засобом. Вибирайте потрібний крем, аерозоль або емульсію, враховуючи матеріал, з якого зроблена взуття. Надалі чистите чоботи, черевики або туфлі після кожної прогулянки. Тоді взуття прослужить довго і буде виглядати прекрасно.Еслі ви промочили ноги, не сушіть взуття біля батареї або під сонячними променями. Набейте в неї зім'яті газети і залиште висихати при кімнатній температурі. Після чого змажте їх відповідним кремом.