Як витягнути звуки з фільму.

Щоб вирізати з фільму вподобаний діалог, пісню або якісь звуки, зберігши фрагмент у форматі mp3, можна скористатися звичайним мікрофоном, включивши звукозапис під час відтворення. Однак якість кінцевого звукового файлу буде низьким, тому варто піти іншим шляхом.
Інструкція
1
Насамперед потрібно буквально «відокремити» звукову доріжку від зображення. Це неможливо зробити без спеціального програмного забезпечення. Скористайтеся додатком 4Media MP3 Converter або будь аналогічною програмою, за допомогою якої можна «витягти» звукову доріжку з відео фільму . Утиліту 4Media MP3 Converter можна завантажити на офіційному сайті розробника за адресою www.mp4converter.net в розділі Download.
2
Після завантаження та установки запустіть програму і додайте в неї файл з фільмом будь-яким зручним способом: перетягніть файл у вікно програми або виберіть його за допомогою команди Add File (s) з головного меню. За замовчуванням звук з фільму буде збережений у форматі mp3, але ви можете вибрати і один з декількох популярних форматів з меню Profile.
3
У правій частині вікна програми виберіть у меню якість звукового файлу і натисніть кнопку Convert для старту конвертації. Після завершення процесу натисніть кнопку Open, щоб відкрити папку з кінцевим файлом. Тепер з нього потрібно вирізати потрібний фрагмент.
4
Встановіть програму MP3 Direct cut (або будь-яку аналогічну) на свій комп'ютер. Її можна завантажити на офіційному сайті за адресою www.mpesch3.de1.cc. Відкрийте програму і перетягнете у вікно редактора звуковий файл.
5
Пересуваючи повзунок, знайдіть початок потрібного фрагмента фільму та натисніть кнопку «Початок» (клавіша B). Встановіть повзунок в кінець фрагмента і натисніть кнопку «Кінець» (клавіша N). Так ви виділите потрібний уривок. Збережіть його, вибравши команду «Зберегти виділення» з меню «Файл».
Корисна порада
Обрізати звуковий фрагмент можна, завантаживши mp3 файл на один з онлайн-ресурсів для обробки mp3 і wav. Так ви зможете уникнути установки непотрібних програм, якщо згодом не плануєте виконувати процедуру обрізання звукових файлів.