Як зробити блискучі літери.

Вітальна листівка буде виглядати нарядно, якщо додати до неї напис блискучими буквами. В арсеналі Adobe Photoshop є засоби, за допомогою яких можна створити блискучий переливається текст.
Інструкція
1
Відкрийте новий документ з прозорою основою. На панелі інструментів з групи T виберіть Type Mask Tool і зробіть напис. Для редагування використовуйте клавіші Ctrl + T. Клацніть мишкою по шару з написом на панелі шарів. Продублюйте цей шар двічі, використовуючи кнопку Create a new layer («Створити новий шар»).
2
Вимкніть видимість двох шарів, натиснувши на малюнок очі. Встановіть кольором переднього плану будь-який, який вам подобається. Виберіть інструмент Paint Bucket Tool ("Заливка") і залийте напис на шарі, клацнувши по ній мишкою. По черзі включаючи видимість залишилися шарів, пофарбуйте їх в той же колір.
3
Знову залиште видимим один шар. В меню Filter («Фільтр») виберіть команди Noise («Шум») і Add noise («Додати шум»). Рівень встановіть на ваш смак, рухаючи повзунок Amount. По черзі додайте шум до кожного шару. Зніміть виділення, натиснувши Ctrl + D.
4
Активуйте верхній шар і на панелі шарів натисніть Add a layer style («Додати стиль шару»). Використовуйте різні опції, поки не досягнете потрібного результату. Натисніть ОК, щоб підтвердити вибір.
5
Клацніть по шару правою клавішею миші і виберіть з меню, що випадає Copy Layer Style («Копіювати стиль шару»). Активуйте наступний шар, викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші і застосуєте команду Past Layer Style («Вставити стиль шару»). Таким же чином надайте стиль третьої написи.
6
Тепер потрібно створити анімацію. Якщо у вас встановлена версія Adobe Photoshop CS2 і вище, в меню Window («Вікно») вибирайте опцію Animation («Анімація»). Якщо версія Photoshop старіша, використовуйте комбінацію Shift + Ctrl + M, щоб перейти в додаток Image Ready.
7
У новому вікні натисніть на трикутник у правому верхньому кутку і в контекстному меню клацніть за командою Make Frame from Layers («Створити фрейм з шарів»). У вікні анімації зображені ікони всіх трьох шарів. Натисніть на трикутник вершиною вниз під кожною з них, щоб встановити частоту зміни кадрів. Використовуйте кнопку Plays Animation, щоб перевірити, як буде виглядати фрейм.
8
Для збереження анімації в додатку Image Ready в меню File («Файл») використовуйте команду Save Optimized As. В полі «Тип файлу» встановіть розширення *.gif". В Adobe Photosop в меню File вибирайте команду Save for Web, тип файлу GIF. Натисніть кнопку Save для збереження і введіть ім'я фрейма у відповідне поле.