Як об'єднати 2 картинки.

Для об'єднання двох зображень з метою створення міні-колажу можна цілком обійтися графічним редактором Paint. Якщо ж вам потрібно накласти одну картинку на іншу, знадобиться додаток потужніший - наприклад, Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Paint. Цю програму можна знайти в наборі стандартних утиліт будь-якого комп'ютера з встановленою операційною системою Windows. Перетягніть у вікно програми файл з першою картинкою. Після того як вона з'явиться в робочій області Paint потягніть за маркер, розташований у правому нижньому кутку зображення, і розтягніть фон (білого кольору) до передбачуваних розмірів об'єднаних картинок.
2
Запустіть ще одне вікно редактора Paint, клацнувши по значку програми в меню «Пуск». Перетягніть другу картинку у вікно додатка і підготуйте зображення до копіювання, використовуючи інструмент «Виділити». Позначивши кордону картинки, натисніть на клавіатурі одночасно клавіші Ctrl і С, щоб скопіювати зображення в буфер обміну.
3
Перейдіть у вікно Paint, відкрите першим, і натисніть клавіші Ctrl і V, щоб вставити скопійоване картинку. Утримуючи курсор на зображенні, помістіть його поруч з першою картинкою, тим самим об'єднавши два графічних файла. Ображати фон. Для цього спочатку виділіть міні-колаж, а потім натисніть кнопку «Обрізати». Збережіть результат, натиснувши клавіші Ctrl і S.
4
Запустіть Photoshop, якщо необхідно з двох картинок зробити одну шляхом накладення. Додайте обидва файли в робочу область редактора, перетягнувши їх у вікно програми. Виберіть інструмент Move tool і, зачепивши мишкою одне зображення, перетягніть його на інше.
5
Подгоните картинки за розміром, використовуючи команду Free Transform з меню Edit. Утримуйте клавішу Shift при зміни розміру, щоб уникнути спотворення зображення. У висновку зробіть одну з картинок напівпрозорої за допомогою зміни значень для параметрів Fill і Opacity в панелі шарів. Збережіть результат командою Save as з меню File.