Як налаштувати vpn-клієнт.

VPN-з'єднання використовуються не тільки для створення підключення всередині офісів, але також і провайдерами при проведенні домашнього інтернету. В залежності від призначення налаштування клієнта можуть бути різні.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера.
Інструкція
1
Зайдіть в меню мережевих підключень вашого комп'ютера і виберіть створення нового елемента в лівому верхньому кутку вікна, після чого у вас повинен з'явитися на екрані майстер нових підключень. Натисніть кнопку «Далі» і виберіть варіант «Підключитися до мережі на робочому місці». Далі встановіть позначку на другому пункті, який перейде до пункту настройки підключення до віртуальної частини.
2
Введіть найменування підключення на свій розсуд. Виходячи з типу настроюваного VPN-з'єднання, виберіть один з параметрів щодо набору номера, якщо у вас звичайний домашній інтернет, виберіть варіант без набору.
3
Пропишіть в наступному пункті IP-адресу, який був наданий вам провайдером, зазвичай він прописується в документах при підключенні, наприклад, vpn.intrenet.beeline.ru. Виберіть додавання ярлика на робочий стіл на свій розсуд і запустіть підключення.
4
Пропишіть у відповідних полях вікна створеного вами VPN-підключення логін і пароль, видані вам провайдером для підключення до віртуальної мережі. Чи не підключаючись до інтернету, виберіть властивості підключення по локальній мережі і налаштуйте параметри безпеки і використовуваного вами протоколу з'єднання. Застосуйте і збережіть зміни і підключіться до інтернету.
5
Зайдіть на офіційний сайт вашого провайдера інтернету, після чого знайдіть утиліту, автоматично створює VPN-з'єднання в залежності від його призначення, при її встановленні автоматично застосуються потрібні параметри і зміняться настройки підключення локальної мережі, властиві для даного провайдера.
6
Також для вірної налаштування скористайтеся службою технічної підтримки, зателефонувавши за вказаним у договорі номером або скориставшись інформатором на офіційному сайті, якщо такий є.
Корисна порада
Користуйтеся спеціальними утилітами провайдера для налаштування підключення.