Як навчитися писати жарти.

Комедійний жанр по праву вважається одним з найскладніших. В першу чергу тому, що почуття гумору - річ тонка. У кожного з людей воно своєрідне, наповнене різними індивідуальними особливостями. Почуття гумору залежить від світогляду та інтелекту людини безпосередньо. Завдання сатирика, гумориста, письменника знайти свою стежку до кожної конкретної людини, якого він хоче змусити сміятися.
Інструкція
1
Повірте в себе. Почуття гумору притаманне практично всім людям. Якщо ви розумієте чийсь гумор, значить, зможете жартувати і самі. Не варто ставити на собі хрест, якщо ви не можете видати жарт чи якусь дотепну репліку відразу ж, перебуваючи в конкретній ситуації спілкування з людиною. Але завжди додумуйте і придумуйте свій сверхостроумний відповідь. Навіть якщо гострота прийде вам на розум через кілька годин, через один-два дні, через півроку. Тренуйте свій розум і його реакцію. Рано чи пізно жарти і гостроти почнуть приходити вчасно.
2
Вам пощастило, якщо жарт вам потрібно не зімпровізувати, а саме написати. Це значить, що у вас достатньо часу для того, щоб її придумати. Більшість жартів, анекдотів, дотепів, які ви чули в житті - плід інтелектуального зусилля. Розумні думки і жарти не падають з неба. Люди вигадують їх. Якщо це роблять інші, зможете і ви. З чого складається гумор? З вашого інтелектуального багажу, з вашого кругозору. Про це важливо не забувати і постійно вдосконалюватися, а саме - багато читати, дивитися фільми, розмовляти з людьми, бути уважними до мови оточуючих вас людей і подій, які з ними відбуваються.
3
Практикуйтеся постійно. Записуйте кілька жартів в день. Можете завести блог, в який щодня (пообіцяйте собі!) Ви повинні записувати не менше 10 жартів. Ставте собі цілі і бийте власні рекорди. Відстежуйте реакцію людей, читайте залишені коментарі. Таким чином ваша впевненість в собі буде постійно зростати.
4
Спробуйте зрозуміти природу гумору. На ніж зазвичай будуються фрази, які викликають сміх. Каламбур, суперечність, алогізм, абсурд, несподіваний «сюжетний поворот», парадокси, точні спостереження, оригінальність і т.д. Відкрийте свої індивідуальні закони написання вдалої жарти .
5
Записуйте будь-які каламбури і недолугості, які приходять вам на розум. Їх не обов'язково афішувати. Просто давайте їм вихід, якщо ви не станете відмахуватися від них, а почнете аналізувати і допрацьовувати, то з часом якість жартів покращиться.
6
Носіть з собою диктофон або блокнот. Ніхто не знає, коли геніальна думка осінить вас. В крайньому випадку, вдалий жарт, що прийшла на розум, завжди можна записати в телефон. Використовуйте близькі вам теми. Жартувати про те, що ви знаєте, завжди простіше.
Зверніть увагу
Не слухайте занадто багато чужих жартів. А якщо і беретеся за перегляд комедійного шоу або виступу улюбленого сатирика, ставте собі чітку мету. Такий аналіз допоможе вам у роботі над власним стилем.
Корисна порада
Читайте свої перли комусь із друзів, їх реакція, навіть якщо вона буде негативною, швидше за все, буде щирою.
Будь-яка людина знає про те, що з почуттям гумору набагато легше жити. Воно позитивно впливає на душевне здоров'я, дозволяє без особливих проблем вийти із найскладнішої ситуації, допомагає улучити взаємини з оточуючими людьми. Але проблема в тому, що почуття гумору не передається у спадок від батьків. Його необхідно виховати і розвинути в собі. І приступити до цього потрібно якомога раніше.
Інструкція
1
Почуття гумору буває двох видів: спрямоване в усередину і спрямоване назовні. Перше - дозволяє людині знаходити позитивні моменти в повсякденному житті, навіть у найважчих ситуаціях, це вміння сміятися над своїми помилками. Друге - це вміння жартувати. Намагаючись розвинути почуття гумору , люди зазвичай намагаються навчитися жартувати. І це неправильно, адже без здатності бачити позитив в звичайному житті і вміння сміятися над собою, ви врядли зможете обійтися.
2
Спершу необхідно полюбити саме життя. З цим ви можете впоратися самостійно, а якщо не виходить, то за допомогою компетентного вчителя. Не варто брати уроки у людей з великим життєвим досвідом. На роль викладача найкраще підійде п'ятирічна дитина, яка вміє сміятися навіть без будь-якої причини на це.
3
Постарайтеся перестати ставитися до себе надто серйозно, не бійтеся бути смішним. Навіть не дивлячись на те, що весь ваш досвід попередніх років буде протистояти цьому. Знайдіть в собі смішні риси, запитайте у родичів або друзів, ні в якому разі не ображайтеся на отримані відповіді.
4
Спробуйте згадати всі незручні ситуації, в які ви потрапляли. Подивіться на свою поведінку з боку, посмійтеся по-доброму. Як тільки ви зможете оволодіти таким навиком, то перестанете звертати увагу на промахи і будете постійно рухатися вперед. Крім того, посміявшись над своєю невдачею, ви помітно розрядите обстановку, якщо ви випадково зачепили іншої людини.
5
Пам'ятайте про те, що для розвитку почуття гумору , необхідні й інші параметри, наприклад, великий словниковий запас, ерудиція, здатність чітко висловлювати свої думки, акторська майстерність і так далі.
6
Словниковий запас дозволить вам майстерно грати зі словами. Наприклад, дуже поширений прийом вживання омонімів (слів, схожих за вимовою, але різних за значенням).
7
Ерудиція дозволить вам відійти від стандартних жартів і зробить ваш гумор більш витонченим.
8
Буває, навіть не дивлячись на те, що жарт дуже смішна, ніхто з оточуючих людей не засміявся. А проблема в тому, що її ще необхідно правильно піднести. Розвиток акторської майстерності дозволить вам розсмішити навіть найсерйознішу аудиторію.