Як підключити сканер.

До появи цифрових фотографій в світ охопив бум на придбання сканерів. Кожен фотограф мріяв про хороше сканері. Тому як фотографія без оригіналу (плівки) вважалася в цілому втраченої фотографією. Сканер дозволяв оцифрувати фото. Далі фотомайстер обробляв знімок, прибирав шуми і дефекти фотографії, які знімок набував з плином років. Пізніше сканери отримали ще більшу значимість - кожен студент хотів бачити його в своєму будинку. Не було нічого простіше, ніж відсканувати лекцію або чиюсь контрольну роботу.
Вам знадобиться
  • Сканер, диск з драйверами, з'єднувальний кабель і мережевий адаптер (не в кожній моделі).
Інструкція
1
З тих недалеких пір навряд чи що змінилося в питанні підключення сканера до комп'ютера. Головною плюсом тоді вважалося наявність USB-входу, який для скануючих пристроїв є основним інтерфейсом передачі даних. Зараз випускаються сканери як з USB, так і з портовим роз'ємом для подключенія.Чаще всього підключення за допомогою порту замінює USB-шина. Але через стільки років пріоритети на ринку не змінилися, тому сьогодні розвинені і сканери, які працюють за допомогою SCSI-контролерів або скануючі пристрої, що використовують для своєї роботи паралельний порт.
2
Варто відзначити, що проблема може виникнути, якщо на вашому комп'ютері були встановлені одна з цих операційних систем: Micrisoft Vista або Windows XP, при тому, що ваш сканер має підключення тільки через паралельний порт. Справа в тому, що перераховані вище системи подібний підключення сканера не підтримують. Але не варто побоюватися, оскільки в мережі інтернет легко знайти оптимізований драйвер для вашого сканера, який забезпечуватиме його повне функціонування. Тепер про підключення через SCSI шину. В першу чергу, необхідно подбати про встановлення драйвера під ваш контролер. Для цього вам підійде будь-який з вільних слотів PCI-шини.
3
В цілому установка повинна проходити таким чином: - підключення сканера до комп'ютера і мережі спеціальними кабелями; - включення комп'ютера і сканера; - установка драйвера сканера і по можливості додаткового програмного забезпечення; - перевірка сканування.