Як врізати петлі в міжкімнатні двері. закріпити дзеркало плитці.

Якщо ви встановили нову міжкімнатну двері, але коробка стара, або ви відмовилися від послуг монтажу дверей при замовленні нового комплекту двері, вам необхідно врізати петлі самостійно. Цей процес вимагає точності, оскільки неправильний монтаж призведе до таких неприємностей, як нещільне закривання, «утопание» двері, скрип і т.д.
Вам знадобиться
  • - петлі;
  • - саморізи;
  • - викрутка або шуруповерт;
  • - стамеска;
  • - ніж з тонким лезом ;
  • - молоток.
Інструкція
1
Спочатку огляньте дверну коробку і виберіть місце для петель. Врізати петлі в міжкімнатні двері краще на рівній відстані від верху і від низу, але, якщо поруч є інші двері, скопіюйте рівень з них. Оцініть стан деревини в місці, де ви плануєте установку, помічені сучки, тріщини, відколи можуть сильно послабити конструкцію, тому краще встановити петлю трохи вище або нижче.
2
Якщо двері важка, наприклад, з масиву дуба або з великими скляними вставками, встановіть додаткову петлю трохи нижче верхньої петлі (на 15-20 см), щоб знизити навантаження.
3
Прикладіть нижню частину петлі до місця, де вона буде розташована, і олівцем обведіть контур. Прикрутите її на два самореза, щоб тимчасово зафіксувати і гострим ножем з тонким лезом прорежьте деревину уздовж волокон, можна навіть на глибину, рівну товщині металу петлі.
4
Відкрутіть саморізи і за допомогою гострої стамески і молотка зніміть шар дерева, не виходячи за відмічені кордону. В результаті петля повинна точно потрапити в пророблений отвір, так, щоб її поверхня точно збігалася з поверхнею коробки.
5
Прикрутите нижню частину петлі на всі 4 самореза за допомогою викрутки або шуруповерта. Точно також закріпіть другу петлю. Щоб не плутати частини, відзначте їх зсередини маркером.
6
Всуньте верхні частини петель і прикладіть двері . Точно виставите всі зазори так, щоб двері сиділа ідеально рівно. Поставте двері на ребро і зафіксуйте двома саморізами петлю. Потім точно також виріжте шар деревини так, щоб «утопити» петлю в поверхні дверного полотна.
7
Якщо петля сидить в коробці або двері занадто глибоко, це може привести до того, що двері буде погано закриватися, в такому випадку відкрутите саморізи і підкладіть під метал шматок щільного картону. Потім поверніть петлю на місце.