Як набрати вагу після хвороби.

Якщо ви перенесли важку хворобу і ваша вага значно зменшився, то необхідно приділити особливу увагу його відновленню. Цим ви захистите свій організм від різних інфекцій та повернете йому сили.
Інструкція
1
Найперше - це дотримуйтеся режиму посиленого лікувального харчування. Для цього не тільки включайте в свій раціон продукти, багаті жирами, але і вживайте в достатній кількості білки і вуглеводи. Харчування має бути збалансованим. Вживайте вітаміни, зелені та червоні овочі. Вони містять мікроелементи, а їх яскраве забарвлення сприяє підвищенню апетиту.
2
Намагайтеся їсти не менше п'яти разів на день, але невеликими порціями. Жирну їжу розподіліть рівномірно протягом усього дня. Складіть меню таким чином, щоб у ньому обов'язково були жирні сорти морської риби, м'ясо птиці та яловичина.
3
Вживайте молочні каші, на сніданок обов'язково бутерброд з маслом і какао. За 40 хвилин до їжі пийте свіжовичавлені соки. Вони не тільки забезпечать ваш організм вітамінами, а й сприятимуть збільшенню апетиту.
4
Включайте в харчування та інші продукти, що стимулюють апетит. Це може бути часник, цибуля, хрін. Дуже добре відновлює і зміцнює організм квашена капуста. У ній у величезних кількостях міститься вітамін С та інші корисні речовини. Вживайте морси з журавлини, брусниці та інших ягід. Замість цукру використовуйте мед.
5
Застосовуйте різні настої, які покращують травлення. Готуйте фітозбори з трав. Візьміть по одній частині полину, кульбаби, конюшини, деревію, кропиви, подрібніть в кавомолці. Відберіть 2 столових ложки, залийте одним літром окропу, витримайте на водяній бані 10 хвилин. Приймайте по 100 грамів за півгодини до їди. Курс лікування 3 місяці. Перед вживанням обов'язково ознайомтеся з протипоказаннями, які має та чи інша трава.
6
Після прийому їжі обов'язково відпочивайте. Приляжте і полежіть в спокійній обстановці. Не варто хвилюватися, нервувати. Інакше шлунок не зможе засвоювати їжу, і ви не відчуєте поліпшень.
7
Дотримуйтесь режим нічного сну. Спіть 9-10 годин на добу в добре провітрюваній кімнаті. Постіль повинна бути зручною, подушка не дуже високою, білизна натуральним.
8
Помірні заняття фізкультурою сприяють якнайшвидшому відновленню сил і гармонійному розвитку. Виконуйте легкі нахили, присідання, повороти тулуба. У гарну погоду більше гуляйте на свіжому повітрі.
9
Виконуючи в комплексі всі ці процедури і дотримуючись збалансованого харчування, ви швидко відновите втрачений під час хвороби вагу .