Як надрукувати документ в pdf.

Використовувати документи у форматі PDF в деяких випадках набагато зручніше, ніж текстові та графічні файли або збережені веб-сторінки. Щоб не обтяжувати себе конвертацією файлів в потрібний формат, можна використовувати одну з програм для віртуальної друку документів в PDF.
Інструкція
1
Печаткою цей процес можна назвати досить умовно, оскільки насправді мова йде саме про конвертацію вихідного документа. Тільки використовується для цієї мети віртуальний принтер, який створює в підсумку файли формату PDF. Щоб «надрукувати» такий файл, потрібно один раз встановити на свій комп'ютер одну з програм, що виконують функції віртуального принтера.
2
Скористайтеся однією з безкоштовних програм: Free PDF Creator, Primo PDF, Cute PDF Writer і т.д. Завантажити ці програми можна або з офіційних сайтів розробників (www.freepdfcreator.org/ru, www.primopdf.com, www.cutepdf.com), або з одного з софт-порталів рунета (www.softodrom.ru, www.softportal. com і т.п.).
3
Запустіть завантажений інсталяційний файл. Якщо ви завантажили файл в архіві, розпакуйте його за допомогою будь-якого архіватора (WinZip, WinRAR і т.п.) і приступайте до установки. Дотримуйтеся порад майстра установки, а після завершення процесу інсталяції виконайте перезавантаження комп'ютера, якщо вам буде запропоновано це зробити.
4
Після всіх вищеописаних дій в розділі «Принтери» (в панелі управління вашої операційної системи) буде додано віртуальний принтер для друку документів в PDF-файли, а ви відразу ж зможете спробувати «надрукувати».
5
Для цього з меню «Файл» потрібного вам документа виберіть команду «Друк» і в списку принтерів виберіть назву встановленої вами раніше програми. Це може бути: Solid PDF Creator, Primo PDF або Cute PDF. Натисніть кнопку OK або «Друк», виберіть папку, в якій буде збережений кінцевий файл і натисніть ОК. У вибраній вами папці знайдіть і відкрийте готовий документ PDF.
Корисна порада
Деякі безкоштовні програми маркують готові PDF-файли водяними знаками розробника. Якщо вам потрібен «чистий» документ, врахуйте цей момент при виборі програми.