Як привітати друга з днем ??народження.

Святкування Дня народження - традиція, що склалася століттями. Здавна люди в цей день вітають іменинника. А нам щорічно доводиться замислюватися, як красиво і оригінально привітати винуватця торжества. А якщо ювіляр ваш близький друг, то потрібно поставитися до привітання з особливою увагою.
Інструкція
1
Взагалі привітання є ключовим моментом будь-якого свята без винятку. Саме поздоровлення роблять День народження радісним і веселим. Адже від настрою оточуючих іменинника людей залежить загальна атмосфера свята, її теплота і душевність.
2
Тому головне, правильно скласти привітання, зробити це грамотно і оригінально. Пам'ятайте, що будь-яке поздоровлення, в тому числі і з днем народження, складається з трьох частин. У першій частині, вітанні, вам потрібно звернутися до іменинника з теплими, ласкавими і ніжними словами («Милий друг», «Дорогий наш іменинник»).
3
Не забудьте вказати привід, через який все затівається. Це буде вітальна частина. Вона зазвичай починається зі слів «Поспішаємо привітати ...», «Вітаю ...».
4
Третя частина поздоровлення - побажання. Тут ви зможете проявити всю всю фантазію фантазії. Головне, побажання повинні бути щирими, добрими, веселими, можливо з гумористичним акцентом. Тут все залежить від близькості ваших відносин і почуття гумору вітаємо. Не завадить в мові і емоційність. Миле і веселе привітання буде приємно будь-якій людині.
5
Добре, якщо ви зможете зв'язати мова поздоровлення з який вручали імениннику подарунком. Так вам не доведеться ламати голову над тим, як його презентувати. В цьому випадку час поздоровлення буде самим підходящим моментом.
6
Вважається, що кращий час для виголошення промови - початок свята. Якщо ви приготували поздоровлення з філософської ноткою, то воно буде зрозуміло і імениннику, і присутнім гостям. А якщо ваші слова прості та щирі, краще привітати іменинника в середині застілля, коли більшість присутніх знаходиться «напідпитку».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=neQv3NdjMGM