Як зварити смачний капучино.

Капучино родом з Італії, по легенді його винайшли монахи-капуцини з Риму. Напій являє собою кава з молоком, збитим в густу піну, і сьогодні його приготування не вимагає особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • Еспресо, молоко.
Інструкція
1
Приготуйте еспресо. Цей підбадьорливий кави є основою більшості кавових напоїв, і саме з нього починається хороший капучино. Вам буде потрібно кофемашина. Додайте в холдер сім - вісім грамів кави, утрамбуйте його. Ви отримаєте спресовану таблетку, через яку потрібно пропустити воду. Виставте температуру дев'яносто градусів, а тиск - дев'ять бар. У підсумку ви отримаєте близько сорока мілілітрів еспресо, після чого можна приступати до подальших дій (залежно від чашки для капучино вам може знадобитися кілька порцій еспресо).
2
Візьміть високу склянку і наповніть його на третину холодним молоком. Бажано використовувати молоко підвищеної жирності (чотири - шість відсотків). Увімкніть капучинатор і перевірте наявність тиску і виходу пари. Якщо пара не йде, можливо, закінчилася вода в бочці. Піднесіть стакан до працюючого Капучинатори і почніть поступово занурювати його в молоко. Пам'ятайте, що він ні в якому разі не повинен стосуватися дна. Збивайте молоко до стану піни (приблизно десять секунд). Якщо ви перетримаєте його, то піна почне міхур, і капучино вийде не таким привабливим, як в кафе.
3
Візьміть невисоку широку чашку, наповніть її еспресо на дві третини. Зі склянки з молоком викладіть столовою ложкою піну зверху каву, не перемішуючи. Якщо ваша чашка прозора, то ви отримаєте два чітко розділених шару кави і молока.
4
Урізноманітніть напій. Можна посипати капучіно корицею, какао або гвоздикою. Спеції додадуть яскравий смак і аромат. Крім них можна додавати різні сиропи на ваш смак (вливайте їх на етапі додавання в чашку еспресо).
Зверніть увагу
Якщо у вас немає пристрою з капучинатором, збивайте молоко за допомогою міксера або блендера.
Корисна порада
Молочну піну можна перемішати з еспресо, але невелику її частину все одно обов'язково потрібно викласти зверху.