Як потрапити в Португалію.

Для того щоб потрапити в Португалію необхідно отримати шенгенську візу на час перебування в країні і придбати авіаквиток в потрібне місто. Також можна дістатися до цієї країни з сусідньої Іспанії.
Інструкція
1
Забронюйте квиток на безпосадочний рейс з Москви до Лісабона. Такі перельоти здійснюють літаки авіакомпанія TAP Portugal. Тривалість перельоту становить 5:00 35 хвилин. Зверніть увагу, що авіакомпанія часто влаштовує акції і при покупці квитків в обидва кінці надає суттєві знижки. Замовити квиток ви можете на сайті авіакомпанії. Для зручності виберіть регіон, в якому ви проживаєте.
2
Здійсніть подорож в Лісабон з Москви авіатранспортом з однієї проміжної стикуванням. Ви можете вибрати рейс однієї з численних європейських авіакомпаній, наприклад, Ukraine International Airlines, Turkish Airlines, Royal Air Maroc, Brussels Airlines, Swiss Airlines, Air France, Austrian Airlines, LOT - Polish Airlines. Вартість такої подорожі може бути нижче, ніж при виборі безпосадочного варіанту, але тривалість перельоту вище і становить від 8 годин, найшвидший варіант пропонує компанія Swiss Airlines.
3
Майте на увазі, що найбільш дешевий варіант дістатися до Португалії - прилетіти в іспанський аеропорт, а далі використовувати наземний транспорт. Оптимальним варіантом є подорож через Мадрид. Туди можна долетіти літаками «Аерофлоту», «Авіакомпанії Сибір» (S7 Airlines), Air Europa Lineas Aereas, Iberia - ці компанії здійснюють безпосадочні рейси, також є безліч варіантів долетіти до столиці Іспанії з однією проміжною посадкою. У Мадриді можна придбати квиток на поїзд Мадрид-Лісабон або скористатися автобусним сполученням між цими містами. Також можна взяти машину в точці Rent a car на прокат.
4
Придбайте авіаквиток в місто Порту, що в 280 км на північ від столиці Португалії. Безпосадочні рейси в це місто не здійснюються, переліт з одного проміжною посадкою пропонують авіакомпанії Brussels Airlines, Swiss Airlines, AllItalia, Iberia, LuftHansa, перевізники перераховані в порядку зростання вартості квитка.
На території Португалії є два аеропорти, приймають міжнародні рейси, в які можна долетіти з Москви максимум з одного стикуванням рейсу. Це аеропорти Лісабона і Порту.
Інструкція
1
Придбайте авіаквиток до Лісабона. Безпосадочні рейси з Москви до столиці Португалії здійснюють літаки авіакомпанії Tap Portugal. Час перельоту становить приблизно 5 з половиною годин. Зверніть увагу, що ці рейси виконуються не щодня. Придбати квиток на літак можна на сайті авіакомпанії, для зручності виберіть російську мову. Як підтвердження бронювання ви отримаєте електронний квиток, оплата проводиться за допомогою банківської карти.
2
Скористайтеся послугами інших авіакомпаній, що здійснюють рейси з Москви з однією проміжною посадкою. Ви можете вибрати серед Ukraine International Airlines, Turkish Airlines, Royal Air Maroc, LOT-Polish Airlines, Brusels Airlines, Swiss Arlines, Air France, Austrian Arlines, AlItalia. Авіакомпанії перераховані в порядку зростання стоіомсть перельоту. Час у дорозі становить від семи з половиною годин і залежить від часу стикування рейсу в аеропорту проміжної посадки. Деякі з авіакомпаній пропонують більш низькі тарифи на переліт, ніж Tap Portugal.
3
Продумайте власний маршрут до Лісабона з використанням послуг двох авіакомпаній. Ви можете, наприклад, долетіти до Дюссельдорфа літаком авіакомпанії Air Berlin, а там пересісти на літак Tap Portugal. Загальний час у дорозі по такому маршруту складе всього 7:00 45 хвилин.
4
Відправляйтеся в другій за величиною місто Португалії Порту. Він розташований на узбережжі Атлантичного океану на північ від столиці. Безпосадочні рейси з Москви не виконуються, а рейси з однією проміжною посадкою виконують літаки Brusels Airlines, Tap Portugal, Swiss Arlines, AlItalia, LuftHansa, Iberia. Також можна долетіти до цього міста рейсами з двома стиковками, але це досить дорого і вимагає великих витрат часу. Тому має сенс скористатися наземним транспортом, наприклад, залізничним або автобусним сполученням, щоб дістатися до інших міст Португалії.