Як зробити костюм кози.

Якщо ви хочете зробити жіночний маскарадний костюм, але при цьому не бажаєте провести вечірку в пишному незручному плаття, спорудити костюм кози. Комфортний і легкий, в поєднанні з каблуками та макіяжем він буде виглядати одночасно жіночно й іронічно.
Інструкція
1
Для кріплення рогів і вух на голові підготуйте ободок. Обшийте його тканиною по всій площі. Виберіть будь нетянущійся матеріал сірого або білого кольору. Якщо є можливість, можна обшити ободок штучним хутром.
2
Зробіть роги з пап'є-маше. Для цього підготуйте основу з скульптурного пластиліну. Зробіть два однакових конуса бажаної довжини, їх можна залишити прямими або злегка загнути назад. Оклейте заготовки шматочками паперу, чергуючи шари, змащені клеєм і водою. Залиште пап'є-маше висихати 2-3 дні. Готові роги надріжте по нижньому краю приблизно на сантиметр, клапани вигніть назовні і з їх допомогою приклейте ріжки до обідка.
3
Для вух накресліть викрійку. Це повинна бути фігура мигдалеподібної форми довжиною 12 см і шириною (в найширшому місці) 7 см. Переведіть викрійку на тканину. Для кожного вуха вам знадобиться дві деталі. Складіть їх лицьовою стороною один до одного і прострочіть по периметру, залишивши невеликий отвір. Виверніть вуха, прокладете ще одну строчку, відступивши від краю 1 см. У вийшла кулиску вставте жорстку дріт, потім зашейте отвори вручну. Готові вуха пришийте до обідка і зігніть дротяний каркас, скопіювавши форм вух з фотографії кози.
4
З світло-сірої або білої тканини зшийте комбінезон. Щоб зробити його викрійку, обведіть на папері будь-яку свою футболку і брюки. З'єднайте верхню і нижню частину креслення в цілісний комбінезон. Зшийте його на машинці, вставивши ззаду блискавку від ворота до лінії талії.
5
Щоб костюм асоціювався з обраним персонажем, намалюйте на тканині шерсть. Підкладіть під верхній шар матеріалу поліетилен, щоб фарба не просочилася на спину. Намалюйте по всій поверхні декоративні завитки. Для цього можна використовувати фарби для холодного батику або маркер для тканини. Малюнок, зроблений фарбою, зазвичай потрібно закріплювати праскою.
6
Зшийте маленький хвостик з шматочка хутра. Намалюйте шаблон у вигляді пелюстки довжиною 7 см і шириною 5 см. Виріжте деталі, розрізаючи хутро по виворітній стороні за допомогою леза. З'єднайте дві деталі ручним потайним швом. Пришийте хвіст до комбінезону.