Як вивести пил з легких.

Легкі є однією з найважливіших частин людського організму. Але, на жаль, сучасна екологія залишає бажати кращого. Всі ті токсичні речовини і пил, які викидаються в повітря кожен день, осідають на людських легенів, викликаючи різні проблеми з дихальною системою. Але існують досить прості методи, які дозволять вам очистити свої легені від пилу.
Вам знадобиться
  • - ромашка;
  • - шавлія;
  • - календула;
  • - масло евкаліпта (лаванди, лимона або чайного дерева);
  • - активоване вугілля;
  • - молоко;
  • - триколірна фіалка.
Інструкція
1
Найбільш ефективним методом очищення легких є інгаляція. Для цієї процедури рекомендується використання збору лікарських трав, який має обов'язково містити ромашку, шавлія і календулу. Регулярні процедури допоможуть вам вивести пил разом з мокротою.
2
Для інгаляцій можна використовувати і ефірні масла. Щоб очистити легені використовуйте масло евкаліпта, лаванди, лимона або чайного дерева. Для інгаляції розведіть кілька крапель олії в спирті або горілці, так як у воді вони не розчиняються, і тільки потім додайте в киплячу воду.
3
Щоранку приймайте по дві таблетки активованого вугілля. Це дозволить не тільки очистити легені від пилу, але і благотворно позначиться на функціонуванні всього організму.
4
Відомим народним засобом очищення дихальної системи є молоко. Пийте хоча б по склянці щодня, і вже через кілька тижнів ви помітите результат. Справа в тому, що молоко, як губка, вбирає в себе шкідливі речовини, які проникають в організм через легені. Молоко рекомендується тим людям, робота яких пов'язана з постійним вдиханням пилу, наприклад, будівельникам, слюсарям і т.д.
5
Прекрасним засобом є і триколірна фіалка. Регулярно пийте зелений чай з фіалкою, так як екстракт цієї рослини стимулює роботу війок, що вистилають дихальні шляхи, що дозволяє їм більш інтенсивно виштовхувати назовні мокротиння і пил з легких.
6
Дуже хорошим засобом вважається також і масаж спини. Для масажу потрібно використовувати натуральний мед. Техніка його дуже проста - потрібно просто розминати м'язи спини, попередньо покривши шкіру товстим шаром меду.
7
На роботі легких і всіх дихальної системи позитивно позначається і морська вода. Тому якщо у вас є можливість провести відпустку біля моря, то обов'язково зробіть це.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що очищення легенів - це постійний процес, і тут в першу чергу важливі регулярність і ваше серйозне ставлення.