Як збільшити швидкість відео.

Робота з відеоматеріалами дає масу можливостей по їх модифікації і зміни вихідних матеріалів. Щоб працювати з різноманітними відеоефектами і створювати цікаві відеоролики, потрібно навчитися простим діям, лежачим в основі обробки і редактури відеофайлів. Одне з таких дій, доступних для розуміння кожному - це збільшення або зменшення швидкості відтворення відеофайлу. У цій статті ви навчитеся регулювати швидкість відтворення відео самостійно, використовуючи програму Ulead Video Studio.
Інструкція
1
Відкрийте потрібний вам відеофайл в програмі і виберіть на тайм-лайні тимчасової фрагмент, на якому потрібно збільшити швидкість відтворення. Якщо швидкість потрібно збільшити в усьому відео, просто виділіть тимчасову шкалу цілком.
2
Потім відкрийте розділ меню «Playback speed». Відкриється вікно налаштувань швидкості відтворення. За замовчуванням у ньому встановлено значення 100%, яке має на увазі звичайну швидкість прокрутки.
3
Якщо ви хочете сповільнити швидкість відтворення відео, зробіть швидкість менше 100, а якщо збільшити - більше 100.
4
Зменшуючи і збільшуючи показник швидкості, переглядайте відео за допомогою кнопки попереднього перегляду «Preview» - регулюйте швидкість доти, поки результат не буде вас влаштовувати. Діапазон можливих значень швидкості починається від 10% і закінчується 1000%.
5
Регулюючи швидкість, звертайте увагу на рядок «Time Stretch», яка показує, наскільки змінюється в більшу чи меншу сторону часовий проміжок, який займає відео. Якщо ви уповільнює відтворення, відео стає довшим за часом, а якщо ускоряете, то коротше.
6
За допомогою прискорення можна домогтися оригінальних і незвичайних ефектів, які можна використовувати в відеомонтаж, рекламі, презентаціях та інших візуальних засобах.