Як намалювати квітку сакури.

Щорічно в сезон цвітіння сакури сотні художників збираються, щоб замалювати ці найніжніші квітки вишневого дерева. Якщо у вас немає можливості відправитися в японські сади за натхненням, спробуйте намалювати сакуру по фотографії.
Інструкція
1
Аркуш паперу для акварелі закріпіть на мольберті або покладіть на стіл горизонтально. Від правого нижнього кута відступите вгору на 2-3 см. З цієї точки проведіть лінію вліво вгору. На цій гілці буде розташовуватися гроно квітів.
2
Почніть з верхнього ряду. Центральний квітка намалюйте розгорнутим до глядача. Спочатку окресліть його кругом. Потім розділіть фігуру на п'ять пелюсток. Бічні пелюстки зробіть більш широкими, ніж верхні і нижні. Верхні пелюстки однакові по ширині як у центрі, так і по краях. Нижній намалюйте більш вузьким біля основи і поступово розширте до краю.
3
Праворуч і ліворуч від цієї квітки намалюйте однакові квіти, які з трьох пелюсток. Зліва на верхівці гілки позначте контур квітки, розгорнутого вліво. Його верхню половину накресліть у вигляді півкола, потім додайте нижні витягнуті пелюстки.
4
Нижче додайте другий ряд суцвіть. Ці екземпляри зробіть більш витягнутими в ширину. Через обраного ракурсу їх верхні пелюстки виглядають вдвічі коротше тих, що з боків і знизу.
5
Тонкими ледь помітними лініями накидайте нижній ряд. На ньому видно квітки, повернені вниз. Тому їх верхні пелюстки можна намалювати у вигляді тонкого півмісяця.
6
За допомогою Клячка ослабте лінії начерку. Вони не повинні бути видні крізь прозорий шар акварелі.
7
Розфарбовуйте малюнок з урахуванням освітленості кожної квітки сакури . Почніть з тих, які знаходяться у верхньому ряду, а значить, і сильніше освітлені сонцем. У поглиблення пелюсток нанесіть світло-рожевий колір з додаванням жовтого. Поки фарба не висохла, розподіліть її по всій поверхні пелюсток, відблиски размойте чистою мокрою пензликом. У місцях власної тіні додайте мазки світло-блакитного, в поєднанні з рожевим він дасть відтінок бузкового. На висохлому квітці тонким пензликом намалюйте жовті тичинки, навколо них розподіліть малиновий колір.
8
У міру руху вниз колір сакури стає все більш холодним і менш насиченим. Додавайте в палітру більше блакитного і трохи коричневого.
9
Задній план малюнка заповніть широкими мазками, додавши розпливчасті плями квітів на мокру папір. Такий розмитий задній план не буде відволікати увагу від головного об'єкту малюнка.