Як визначити якість дизельного палива. Які опредилить якість дизеля.

Останнім часом багато автолюбителів переходять на дизельне паливо, від якості якого залежить довговічність і надійність роботи двигуна. Більшість таких людей стикаються з проблемою вибору даного виду палива, яке, на жаль, часто буває не кращої якості.
Вам знадобиться
  • - зразок якісного дизпалива;
  • - лабораторне обладнання.
Інструкція
1
Щоб перевірити якість купується дизельного палива , необхідно скористатися допомогою спеціальних лабораторій. У тому випадку, якщо по близькості таких організацій немає, скористайтеся досить простим методом в порівнянні зовнішнього вигляду. На автозаправній станції купите необхідне дизельне паливо і налийте його в прозорий посудина. Поруч з ним поставте посудину з зарекомендували себе дизпаливом відмінної якості і порівняйте їх. Паливо низької якість буде мати більш темний колір, а також можливе випадання осаду на дні посудини.
2
Для того щоб дізнатися точний склад і якість купованого дизельного палива , потрібно пройти офіційну експертизу із застосуванням вищезазначеного лабораторного обладнання. Візьміть з собою зразок купленого дизельного палива і прямуйте в найближчу лабораторію. Там ваш зразок перевірять за багатьма параметрами: визначать цетанове число (показник займистості, повинно бути не менше 45); проаналізують в'язкість і вміст води; вирахують вміст сірки.
3
Також не забудьте дізнатися в лабораторії температурні характеристики дизельного палива . Зазвичай даному виду палива присвоюється одне з трьох значень: літній (температура займання - 62 ° C, застигання - -5 ° C); зимовий (температура займання - 40 ° C, застигання - -35 ° C); арктичне (температура займання - 35 ° C, застигання - -50 ° C). Будьте уважні при використанні таких типів палива , так як в цілях наживи багато постачальників можуть продавати «пальне», що не відповідає природним умовам, що може згубно позначитися на двигуні.
4
Щоб убезпечити себе від використання неякісного дизельного палива вимагайте у неперевірених продавців на АЗС всі необхідні документи, що підтверджують якість даного виду нафтопродукту. Звичайно, цей метод не дає стовідсоткової гарантії того, що заливається паливо відповідає всім стандартам, але все ж це невелика захист, можливо, врятує ваш двигун.