Як перевести абракадабру. в вордпад текст абракадаброю.

Невірна кодування тексту листа, повідомлення, меню або будь-якого іншого елемента системи часто ускладнює виконання завдань на комп'ютері. Тут є кілька варіантів розв'язання проблеми.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
При отриманні листів або повідомлень, написаних нерозбірливими ієрогліфами, скористайтеся онлайн-декодером, доступним за наступним посиланням: http://www.artlebedev.ru/tools/decoder/. Швидше за все в даному випадку проблема полягає саме в кодуванні повідомлення. Найчастіше таке зустрічається при використанні не латинської розкладки для введення тексту повідомлення або листи, також при пересиланні файлів через поштові сервери або некоректно працюють месенджери. Також в даному випадку можливі проблеми з відображенням шрифтів в системі, браузері, програмі і так далі, тут ви можете спробувати змінити його на стандартний, використовуваний в Windows за замовчуванням, який ви можете переглянути в персоналізації або властивостях робочого столу.
2
У випадках коли у вас немає постійного доступу до інтернету скачайте і встановіть на ваш комп'ютер утиліту з функцією декодування. В інтернеті їх достатня кількість для вибору підходящої вам програми, працюють вони все приблизно по одному і тому ж принципу, схожому на вищезазначений онлайн-сервіс. В обов'язковому порядку перевіряйте на віруси завантажені елементи, при установці переконайтеся в тому, що у вас активна антивірусна система.
3
При відсутності у вас доступу до інтернету скористайтеся програмою Microsoft Office Word або її безкоштовним аналогом Open Office Word. Скопіюйте текст листа або повідомлення, отриманого у вигляді ієрогліфів, після чого підберіть підходящу кодування.
4
Якщо раптом при копіюванні текстових файлів в пам'ять електронної книги, плеєра або телефону у вас виникає проблема з кодуванням, встановіть для них усіх кодування «Юнікод» за замовчуванням при відкритті в Microsoft Office Word, після чого виконайте збереження, найкраще , в окрему папку на жорсткому диску.
Корисна порада
Намагайтеся встановлювати на ваш комп'ютер програми зі стандартними шрифтами в інтерфейсі.
Витрати, пов'язані з реконструкцією або придбанням основних засобів, називаються капітальними. Бухгалтерський облік цих витрат здійснюється з використанням активного рахунки 08 «Вкладення у необоротні активи». За дебетом враховуються витрати на будівництво або придбання основних засобів, за кредитом - вартість основних засобів, введених в експлуатацію. Дебетове сальдо відображає вартість незавершеного будівництва.
Інструкція
1
Оформіть надходження основних засобів в організацію проводками на підставі прибуткових документів: - Дебет рахунку 08 «Вкладення в нематеріальні активи», Кредит рахунку 60 «Розрахунки з постачальниками» - оприбутковані основні кошти , отримані від постачальника; - Дебет рахунку 19 «ПДВ по придбаних матеріальних цінностей», Кредит рахунку 60 «Розрахунки з постачальниками» - врахований ПДВ по оприбуткованих основним кошти м.
2
Відобразіть витрати, пов'язані з придбанням цього основного кошти , склавши проводку: Дебет рахунки 08 «Вкладення в нематеріальні активи», Кредит рахунку 60 «Розрахунки з постачальниками» - враховані витрати на доставку основного кошти .
3
Складіть акт прийому-передачі основного кошти за формами № ОС-1 і № ОЗ-2 (для введення в експлуатацію будівель і споруд), оформите інвентарну картку з присвоєнням номера об'єкту обліку за формою №ОС-6.
4
Відобразіть в бухгалтерському обліку введення в експлуатацію придбаного основного кошти по сформованої первісної вартості проводкою: Дебет рахунку 01 «Основні кошти », Кредит рахунку 08 «Вкладення в нематеріальні активи ».
5
Враховуйте при господарському способі виробництва витрачені матеріали на будівництво або реконструкцію основних засобів складанням проводок: Дебет рахунки 08 «Вкладення у необоротні активи», Кредит рахунку 10 «Матеріали». Відносите також в дебет цього рахунку інші витрати, пов'язані з будівництвом або реконструкцією основних засобів.
6
Якщо будівельне підприємство виконує капітальні роботи для власних потреб, враховуйте в цьому випадку вартість матеріалів та інші витрати на капітальні вкладення на рахунку 20 «Основне виробництво». Спишіть по закінченні робіт ці витрати проводками: - Дебет рахунку 90 «Продажі», Кредит рахунку 20 «Основне виробництво»; - Дебет рахунку 08 «Вкладення у необоротні активи», Кредит рахунку 90 «Продажі».
7
При нарахуванні ПДВ на вартість капітальних вкладень, вироблених для власних потреб, оформите проводку: Дебет рахунки 08 «Вкладення у необоротні активи», Кредит рахунку 68 (субрахунок «Розрахунки з бюджетом по ПДВ»).
8
Оформіть акт прийому-передачі основних засобів за формою № ОЗ-1 (№ОС-2). Якщо проводилася реконструкція основного кошти , складіть акт про прийом-здачу відремонтованих, реконструйованих, модернізованих об'єктів за формою № ОС-3.
9
Внесіть відомості про капітальний ремонт в інвентарну картку обліку об'єкта основних засобів. Складіть наступну проводку по закінченні його будівництва (капітального ремонту): Дебет рахунку 01 «Основні кошти », Кредит рахунку 08 «Вкладення у необоротні активи».