Як постригти йоркширського тер'єра. можна постригти йорка машинкою для людей.

На сьогоднішній день йоркширський тер'єр є однією з найулюбленіших і популярних порід собак. Господарі із задоволенням беруть маленьких модників на вечірки, презентації та в клуби. Блискуча, шовковиста, що відливає сріблом і золотом шерсть - головне прикрасою йорка. Все різноманіття стрижок, придуманих для цих собак, можна умовно розділити на дві групи - модельні та стандартні.
Вам знадобиться
  • - машинка для стрижки;
  • - ножиці;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Стандартні стрижки є обов'язковими для виставкових собак. Вони виконуються по строго певним правилам. Слід пам'ятати, що невміло виконана стрижка може зіпсувати «кар'єру» вашого вихованця. Тому довіряти таку роботу рекомендується професійним грумер.
2
На перший погляд, у стандартній стрижці немає нічого складного. Встановіть собаку на стіл і ретельно розчешіть шерсть йоркширського тер'єра за допомогою гребінця. Стрижку необхідно виконувати рухаючись від передніх лап до задніх. Акуратно зістрижіть надлишки вовни, що звисають з краю стола - таким чином ви досягнете необхідної довжини «в пол». Поверніть йорка іншим боком і повторіть процедуру.
3
Поставте собаку хвостом до себе. Ще раз розчешіть так, щоб шерсть на хвості і спині звисала зі столу. Зістрижіть зайве, закінчивши плавним вигином. Поверніть йоркширського тер'єра мордою до себе і повторіть всю процедуру. Коротко пострижіть шерсть в області анального отвору, в пахвових западинах, на кінчиках вух і між пальців.
4
Якщо ви не плануєте водити свого улюбленця на виставки і у вас немає часу і бажання щоденно доглядати за його шерстю, то можна зробити собаці якусь милу і практичну стрижку. Наприклад, залишивши кумедні «штанці».
5
Акуратно вистриг шерсть під хвостом, залишивши 5-10 мм. Візьміть машинку. Подумки визначте кордон стрижки - як правило, вона починається від ліктя собаки і йде до паху.
6
Зістрижіть шерсть на спині і шиї йоркширського тер'єра , залишаючи довжину 15-20 мм. Пострижіть горло, живіт і груди на ту ж довжину. Будьте обережні, щоб не поранити собаку ножами машинки.
7
Візьміть ножиці. Залиште бажану довжину на хвості. Пострижіть задні лапи, укоротивши шість зверху до 20 мм, і залишивши внизу, від ліктьового суглоба, «штанці». Акуратно підрівняйте їх довжину. Зістрижіть шерсть на подушечках лап, залишивши 5 мм. Виконайте ті ж дії з передніми лапами.
8
Надайте голові круглу форму. Для цього візьміть гребінець і акуратно пострижіть собаку, рухаючись від очей до спини. Обробіть спочатку одну, а потім іншу щоку. Слідкуйте за тим, щоб довжина пасм була однакова.
9
Вистриг трикутник на переніссі. Коротко пострижіть верх вух з внутрішньої і зовнішньої сторони. Подровняйте шерсть на підборідді і щелепи. Завдяки даній стрижці ваш улюбленець перетворитися на смішну плюшеву іграшку.