Як надати шкірі форму. убратьскладкі на штучній шкірі.

Шкіряні меблі додає робочого кабінету або салону особливу респектабельність. Шкіряні прикраси виглядають елегантно і вишукано. Але у всіх цих випадках шкіряним деталям необхідно надати певну форму. Оббивка дивана чи крісла повинна в міру натягнута, без всяких складок і зморшок. Пелюстки квітів краще виглядають, якщо вони мають форму чашечки.
Вам знадобиться
  • - шкіра;
  • - клей;
  • - великий таз;
  • - фен;
  • - свічка;
  • - сковорідка;
  • - пінцет;
  • - помічник.
Інструкція
1
Підберіть клей. Він повинен склеювати і шкіру, і ту поверхню, яку ви збираєтеся оббивати. Переважно той, який не відразу висихає, особливо якщо ви збираєтеся обклеювати великі поверхні. У вас повинна бути можливість розгладити складки, прибрати перекоси і т.д. Краще взяти клей, який сохне 10-12 годин або навіть трохи більше.
2
Викроїте деталь. Налийте в таз або ванну теплої води. Вода не повинна бути дуже гарячою, в окропі шкіра скривиться, стиснеться і стане більш твердою. Градусів 40-60 цілком вистачить. Миючі засоби цього разу вам не знадобляться. Занурте шматок шкіри в таз. По можливості постарайтеся його вирівняти. Він повинн бути весь покритий водою. Як правило, шкіра занурюється у воду досить добре і не має тенденції спливати і утворювати бульбашки. Однак таке все ж іноді трапляється. Притопити її за допомогою важкого, але не бруднити предмета. Дайте шкірі вимкнути приблизно 2,5-3 години.
3
Визначте, в якій послідовності ви будете обтягувати ділянки. Послідовність може бути довільною, але в будь-якому випадку краще спочатку обтягнути самі опуклі або увігнуті фрагменти. Натягувати шкіру найкраще з помічником. Натягніть шматок шкіри на опуклий ділянку поверхні. Розгладьте всі складки і зморшки. Попросіть помічника просушити цю ділянку. Для цієї мети використовуйте фен, переносний обігрівач або будь-яке інше пристрій, що випускає струмінь теплого повітря. Підійде навіть пилосос, налаштований на викид струменя. Звичайно, перед цим його необхідно ретельно почистити. До сусідній ділянці переходите тільки після того, як висохне той, над яким ви працюєте зараз. При необхідності повторно змочіть потрібний фрагмент.
4
Намажте шкіру і ту поверхню, яку ви покриваєте, клеєм згідно інструкції. Потрібну ділянку трохи прогрійте. Приклеюйте оббивку точно в тій же послідовності, як ви її натягували. Ви побачите, що шкіра після обробки феном злегка стиснулася, але це нічого не означає, клеїтися вона буде рівно. Дайте клею висохнути, згідно інструкції, і переходите до обклеювання інших деталей.
5
Шкіряні прикраси, як правило, робляться з обрізків, старих сумок і чобіт і т.д. Наведіть шкіру в порядок, вимийте, висушіть і пофарбуйте. Викроїте деталі потрібної форми. Наприклад, це можуть бути пелюстки квітів. Вирізати їх можна звичайними або зубчастими ножицями, шевським ножем.
6
Вимийте і висушіть сковорідку. На ній не повинно бути залишків масла або жиру. Розкладіть на неї пелюстки замшею вниз. Зробіть невеликий вогонь і підігрійте пелюстки. Сковорідку можна залишати без уваги, оскільки все відбувається дуже швидко. Як тільки ви побачите, що пелюстки кружечки і овали почали загинатися, зніміть сковорідку з вогню. За допомогою пінцета перекладіть вміст її в інший посуд.
Зверніть увагу
Шкірі можна надати необхідну форму, натягнувши її на болванку.
Корисна порада
Якщо пелюсток мало, замість сковороди можна використовувати свічку. Запаліть її, візьміть пінцетом або ножицями пелюстка і обережно піднесіть виворітного стороною до вогню. Потримайте його в такому положенні, поки краю придбають потрібну вам форму. Цей спосіб більш повільний, але він дає можливість краще контролювати процес.
Ноги - візитна картка дівчини, регулярні фізичні навантаження і правильне харчування є прекрасним засобом для того, щоб надати їм красиву форму.
Вам знадобиться
  • М'яч, вертикальна опора, стілець.
Інструкція
1
Почніть правильно харчуватися - намагайтеся не їсти жирну і солодку їжу, їжте багато білка і овочів, пийте не менше 2 літрів води в день. Їжте не менше, ніж за 3 години до сну, всю саму шкідливу їжу з'їдайте в першій половині дня.
2
Не менш 3-х разів на тиждень виконуйте силові фізичні вправи для ніг, починайте тренування з розминки, не забувайте про розтяжці.
3
Вправи для бічної поверхні стегна. Встаньте рівно, тримаючись за опору, відводите ногу в праву сторону. Зробіть 15-20 разів, після цього виконайте вправу для лівої ноги в ліву сторону.Лежа на боці, упріться ліктем в підлогу і підніміть ліву ногу вгору. Повторіть вправу 20 разів, поміняйте ноги.
4
Вправи для внутрішньої поверхні стегна. Сядьте на край стільця, зігніть ноги в колінах, стисніть м'яч і починайте стискати і відпускати його, повторіть вправу 30 раз.Встаньте прямо, розведіть шкарпетки в сторони, дотримуйтеся руками і починайте присідати. Присядьте близько 50 разів, потім займіть вихідне положення, підніміться на шкарпетки і зробіть ще 50 присідань.
5
Вправа для передньої поверхні стегна. Сядьте на підлогу, сідницями упріться в п'яти, починайте повільно підніматися і опускатися, не відриваючи ноги від підлоги. Повторіть вправу 10 разів.
6
Вправа для задньої поверхні стегна. Встаньте на коліна, зігніть руки в ліктях і поставте їх на підлогу. Почніть піднімати праву ногу вгору. Зробіть 30 разів, потім повторіть вправу для лівої ноги.
7
Завершіть тренування вправами на розтяжку. Сядьте на підлогу, розведіть ноги в сторони і нахиляйтеся почергово до кожної ноги.
Корисна порада
Покращує зовнішній вигляд ніг вакуумний масаж, який можна робити навіть в домашніх умовах: придбайте в аптеці спеціальне масло для банкового масажу і баночки, намажте ногу і почніть водити по ним банкою. Чи не масажуйте внутрішню поверхню стегна і ікри таким чином, так як це може призвести до проблем зі здоров'ям.