Як повернути заводські настройки. Як поставити заводські настройки на хр.

Сучасна техніка стає все складніше, обростаючи функціями і фичами. Починаючи від комп'ютера і закінчуючи мікрохвильовкою та фотоапаратом, пристрої сповнені всіляких можливостей, управляються складними багаторівневими меню та різноманітними настройками. Зрозуміло, велика кількість функцій, безліч настройок і параметрів, доступних користувачеві, підвищують зручність використання техніки, збільшують його можливості щодо задоволення запитів користувача.

Однак є й зворотний бік у бурхливого прогресу електроніки: часто недосвідчений користувач неспритними модифікаціями налаштувань призводить пристрій в неробочий стан, а вихідного стану налаштувань, зрозуміло, не пам'ятає. Виникає проблема, як повернути стандартні настройки. На щастя, більшість пристроїв дозволяють легко це зробити.

  1. Для більшості пристроїв повернути заводські настройки можна просто залишивши пристрій без джерела живлення. Вийняти батарейки, відключити живлення - і відразу, або через невеликий час, параметри пристрою повернуться до вихідних.
  2. Дещо складніше справа йде з сучасними мобільними телефонами, які по потужності процесора, об'єму пам'яті і складності виконуваних ними завдань вже давно обігнали моделі комп'ютерів , що випускалися всього кілька років тому. У більшості телефонів є режим відновлення стандартних налаштувань. Він ініціюється вибором відповідного пункту меню, вводом певної послідовності символів або утриманням певних клавіш при увімкненні. Конкретний спосіб визначається моделлю телефону, так що без інструкції до вашого апарату тут не обійтися.
  3. Ще більш складний пристрій - ноутбук - також допускає повне відновлення заводських налаштувань. Як правило, для цього використовується компакт-диск, що постачається з ноутбуком, але на деяких моделях є спеціальний розділ жорсткого диска, або ж використовується поєднання цих способів. Для того, щоб повернути заводські настройки, необхідно слідувати інструкції до ноутбука. Щоб потрапити в меню відновлення заводських налаштувань слід натиснути гарячу клавішу при завантаженні. Клавіша може бути різною для різних моделей і виробників, як правило, це F8, F9, F10 або F11, але зустрічаються й інші варіанти.