Як вибрати електроконвектор.

Комфорт будинку багато в чому визначається підтриманням оптимальної температури в приміщеннях. В холодну пору року для цих цілей використовуються найрізноманітніші опалювальні конструкції. Одним з найбільш популярних приладів, застосовуваних для обігріву житла, є електричний конвектор. При виборі такого пристрою слід звернути увагу на ряд технічних характеристик.
Інструкція
1
Вибираючи конвектор, зверніть першочергову увагу на його потужність. Для стандартного приміщення зі стелями висотою близько 3 м вибирайте прилад, що забезпечує потужність приблизно 1 кВт на 10 кв. м. Для кутової кімнати і для приміщення з великою кількістю вікон і дверей буде потрібно більш істотна потужність.
2
Зверніть увагу на спосіб установки електричного конвектора. Найвдаліше конструкція приладу, яка дозволяє кріпити його на стіні в зручному для вас місці. При цьому встановлювати конвектор необхідно ближче до підлоги, щоб він втягував повітря з нижніх рівнів приміщення, а випускав нагрітий потік через верхні випускні отвори.
3
Для більшої зручності вам слід придбати електроконвектор , що має автоматичну систему регулювання температури. Це дозволяє в деякій мірі підтримувати в приміщенні заданий рівень тепла і вологості. Бажано також, щоб конвектор мав можливість управління з дистанційного пульта і володів кількома програмами, що дозволяють налаштувати систему на певний довготривалий режим роботи.
4
З'ясуйте з технічної документації, з чого виготовлений нагрівальний елемент конвектора. Найшвидше забезпечують нагрів прилади, в яких використовуються елементи на основі алюмінієвого сплаву (силуміну). Така конструкція до того ж забезпечує оберігання пристрою від осідання пилу.
5
Зверніть увагу на тип термостата, використовуваний в конвекторе. Механічний термостат має нижчу вартість, але з деякою затримкою реагує на зміну температури в оселі. Електронний термостат істотно здорожує конструкцію, але дозволяє підтримувати температурний режим з дуже високою точністю. Яким би не був термостат по типу, він неодмінно повинен мати вбудований захист від перегріву.