Як написати пояснювальну про запізнення на роботу. Як правильно оформити пояснювальну на роботі.

Якщо ви спізнилися на своє робоче місце, де ви повинні виконувати трудову функцію, прописану в договорі з роботодавцем, на певну кількість часу, ваш безпосередній керівник має право вимагати написання пояснювальній записки. У ній вам потрібно вказати причину запізнення і прикласти до записці документ, що підтверджує її вескость.
Вам знадобиться
  • - документи фірми;
  • - штатний розпис;
  • - бланк пояснювальній записки (за наявності);
  • - документи працівника;
  • - документ, що підтверджує причину запізнення (при наявності).
Інструкція
1
Лівий верхній кут, як правило, повинен містити назву компанії, де ви працюєте, а також персональні дані і посада керівника організації в давальному відмінку. Правий верхній кут - найменування відділу (служби, структурного підрозділу), де ви оформлені.
2
Під назвою відділу вкажіть дату написання пояснювальної записки та її порядковий номер (його можна дізнатися у діловода). Напишіть тему записки. В даному випадку вона буде відповідати запізнення на певну кількість часу.
3
На багатьох підприємствах існує розроблений бланк пояснювальній записки. У ньому вам слід проставити дату і номер документа. Найменування організації та відділу (служби) мають бути присутні спочатку.
4
Змістовну частину пояснювальної записки слід починати, наприклад, словами: «Я, Петрова Олена Степанівна, менеджер відділу закупок ...». Далі напишіть факт запізнення на своє робоче місце, вкажіть кількість часу, на яке вам довелося затриматися.
5
Потім необхідно описати причину, з якої ви не з'явилися вчасно на роботу . Вона повинна бути поважною, а також правдивою (адже роботодавець може її перевірити).
6
До пояснювальної записки бажано докласти підтверджує поважність причини запізнення документ. Звичайно, якщо він є у вас в наявності. Приміром, ви затрималися на роботу через аварію, що трапилася по дорозі до місця вашої роботи. Підтвердити її може довідка, яку видає ДАІ.
7
Напишіть свою посаду, персональні дані, поставте підпис. Написана вами пояснювальна записка повинна бути направлена на розгляд директору підприємства. Йому слід прийняти рішення: залишити вас на своєму робочому місці і визнати причину поважною або накласти дисциплінарне стягнення.