Як оформити запрошення на свято. Як оформити запрошення на вечірку.

Запрошення на свято ще за кілька днів до події має створити відповідний настрій. Підготувати друзів і близьких до вечірки або знаменній даті можна за допомогою незвичайного дизайну запрошень, створених особисто вами.
Інструкція
1
Підготуйте «класичне» запрошення. Зробіть його у формі маленької прямокутної листівки або візитки. Їх величина буде залежати від кількості тексту, набраного шрифтом не менш 12.
2
Оберіть папір. Щоб запрошення не пошарпані, візьміть щільний матеріал (не тонше паперу для пастелі). Потім визначте колір шрифту. Разом з тоном паперу він повинен становити контраст, який легко сприймається оком. Зазвичай це світлий фон і темний шрифт. Наприклад, чорні букви на світло-зеленому тлі.
3
Якщо ви робите багато запрошень, наберіть їх текст у текстовому редакторі на комп'ютері. Виставте кегль не менш 12 і виберіть накреслення літер. Спробуйте різні варіанти, але не перевантажуйте напис зайвими візуальними ефектами - використовуйте не більше двох типів накреслення.
4
Роздрукуйте запрошення на підготовленій папері, розріжте їх. Прикрасьте кожен екземпляр. В якості декору можна використовувати малюнок або візерунок. При наявності таланту або хоча б початкових навичок зробіть малюнок від руки. Попередньо розробіть ескіз. Для прискорення процесу його можна перевести за допомогою копірки, а потім вручну розфарбувати. Крім того, можна прикрасити запрошення за допомогою штампів. Зробіть їх самостійно з гумки. Намалюйте на ньому контури картинки, а простір навколо зріжте канцелярським ножем. Занурюйте штамп у фарбу і залишайте відбитки на кожному запрошенні. Готові штампи зі всілякими візерунками можна купити в магазинах товарів для рукоділля.
5
Досить стандартне запрошення можна зробити нетривіальним за допомогою незвичайного малюнка. Наприклад, замість першої букви тексту намалюйте від руки буквицу, скопіювавши її зі старої книжки з казками. Замість картинки на «обкладинці» поставте кольорову пляму і домалюйте їй руки, ноги, очі, щоб оживити. Викладіть візерунок наклеєними бісерінкамі, соломкою, вовняними нитками.
6
Для неформальних свято ов, на яких зберуться близькі друзі, підготуйте тематичні запрошення. Наприклад, до дня народження розішліть маленькі подарункові коробочки, всередину покладіть цукерку і записку з часом почала свято а. У новий рік до записок можна прикріпити за нитку пофарбовані акрилом шишки. На вечірку на честь восьмого березня запросіть за допомогою квіток орігамі.