Як зробити новорічний колаж.

Якщо ви не хочете дарувати друзям на Новий рік вже набридлі традиційні листівки, замініть їх ексклюзивним твором, створеним особисто вами. Святковий настрій передайте за допомогою вирізок, аплікацій, малюнків, об'єднаних в новорічному колажі.
Інструкція
1
Визначте сюжет вашої картинки і зробіть начерк на чернетці. Композиція колажу припускає абсолютну свободу - складайте елементи так, як вважаєте за потрібне. Що ж до змісту картинки, виберіть один з трьох шляхів. По-перше, ви можете зробити колаж з традиційними символами Нового року - ялиною, мандаринами, Дідом Морозом, сніжинками. Щоб якось урізноманітнити таку композицію, можна стилізувати все елементи - наприклад, зробити їх в готичному стилі.
2
Другий спосіб створення новорічного колажу - пошук натхнення в казках. Згадайте твори, дії яких відбуваються в Новий рік, Різдво чи просто взимку. Зробіть ілюстрацію такої історії.
3
Нарешті, ви можете піти від всіх стандартних асоціацій і створити свій особистий сюжет. Придумайте саму неймовірну новорічну історію в паралельному вимірі або намалюйте свій сон. Навіть самі абсурдні персонажі і композиції можуть виглядати по-новорічному.
4
Визначте розмір фрагментів на малюнку і підберіть основу для колажу потрібних параметрів. Підійде папір, що не пожолобиться від клею і фарб - наприклад, для акварелі або пастелі. Також можна використовувати картон.
5
Підготуйте фон для вашої картинки. Можна зробити лессировки акриловими фарбами. Для цього нанесіть на основу один колір, дочекайтеся його висихання. Потім пофарбуйте другим і размойте водою. Розмиваючи фарбу до прозорого стану, ви зможете створити ілюзію незвичайної фактури та об'єму. Також під шари фарби або замість неї можна наклеїти красиві папірці, шматочки тканини, фантики цукерок - все, що допоможе вам створити новорічний настрій на папері.
6
Основні елементи колажу зробіть в різних техніках. Частина з них можна вирізати з журналів, рекламних буклетів, старих непотрібних підручників. Іншу - зробити у вигляді аплікацій з паперу або тканини. Деяких персонажів намалюйте від руки. Вирізані елементи розташуйте на листі не приклеюючи, щоб переконатися, що така композиція вас влаштовує. Потім закріпіть всі частини, намазав тонким шаром клею. Щоб папір не неприємно вразила, її можна покласти під прес, накривши чистим аркушем.
7
Доповніть колаж дрібними елементами - блискітками, намистинками або штучним снігом. На тканинну частину можна капнути ефірне мало мандарина - тоді ваш твір з перших же секунд асоціюватиметься з Новим роком.