Як вибрати спінінг для риболовлі.

Ловля риби на спінінг є одним з найбільш захоплюючих видів риболовлі. Для того щоб вона була приємною і результативною, необхідно підібрати якісний і зручний спінінг, що відповідає всім пропонованим до нього вимогам.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити зручний і «уловистий» спінінг , просто подивіться, якими моделями користуються найбільш щасливі рибалки, і купіть такий же. Спосіб особливо зручний в тому випадку, якщо ви їздите на рибалку досить далеко від будинку, на один і той же водойму. Місцеві рибалки зазвичай добре знають всі його особливості, тому вибирають найбільш відповідні снасті.
2
У тому випадку якщо ви віддаєте перевагу вибрати спінінг самі, не поспішайте купувати перший-ліпший. Як правило, хороший якісний товар розкуповується дуже швидко, на прилавках залишаються тільки найбільш дорогі чи погані зразки. Пройдіться по рибальським магазинах, прицінитеся. Порівняйте характеристики спінінг ов, їх зручність, зовнішній вигляд. Купуйте спінінг тільки після того, як складете досить повне уявлення про присутніх на ринку моделях.
3
Звертайте увагу на матеріал спінінг а. Він може бути виготовлений з вуглепластика (карбону, графіту) або склопластику. У багатьох моделях використовують композитні конструкції. Вуглепластик більш пружний, ніж склопластик, але і набагато більш крихкий. Тому не прагніть купувати дорогі моделі - вони чутливі, легкі, але вимагають правильного і дбайливого поводження. Якщо вам потрібно практичне і надійне знаряддя лову, зверніть увагу на моделі з присутністю склопластику. Довжина спінінг а повинна становити від двох до трьох метрів.
4
Матеріал рукояті спінінг а може бути дуже різним. Найчастіше використовують пробку або неопрен. У моделей ціною більше 1-2 тисяч рублів якість рукояті зазвичай на висоті, тому просто вибирайте той матеріал, який вам приємніше на дотик.
5
Зверніть увагу на катушкотримач, він повинен підійти до наявної у вас котушці. Якщо ви купуєте котушку в тому ж магазині, відразу ж приміряйте її. При покупці котушки в іншому магазині, спочатку придбайте її, і тільки потім купуйте спінінг . Або, якщо ви все-таки спочатку купили спінінг , візьміть його з собою в магазин - в іншому випадку, куплена котушка може просто не підійти.
6
Уважно подивіться на кільця спінінг а. Вони повинні бути щільно примотані, на них неприпустимі відколи й щербини. Кількість кілець є спірним питанням, тут все залежить від вашого особистого смаку, довжини спінінг а і його міцності. Кільця повинні рівномірно розподіляти навантаження на всю довжину вудилища.
7
Для спінінг ов характерні такі поняття, як тест і лад. Тест підбирається під використовувану приманку. Наприклад, для приманки вагою 10 грамів тест повинен бути в межах 20 грамів. Він зазвичай вказується на бланку спінінг а поруч з руків'ям. Якщо ви придбаєте спінінг з тестом 5-25 грамів, то зможете користуватися приманками досить широкого вагового діапазону.
8
Строй спінінг а характеризує ступінь його вигину. При швидкому ладі під час виведення риби гнеться тільки вершина вудилища. При середньому ладі гнуться вершина і середня частина. При повільному - весь спінінг . Вибирайте той варіант, який вам більше подобається.