Як зробити конус.

Для повноцінного розвитку дітей необхідно давати їм не тільки інформацію, але і її наочне, матеріальне втілення. Так, хорошим навчальним посібником будуть геометричні фігури, які можна розглянути і помацати. Наприклад, конус, зшитий мамою (або навіть татом) буквально за 10 хвилин.
Вам знадобиться
  • Тканина, папір, олівець, лінійка, ножиці, нитки, голка, швейна машинка, синтепон
Інструкція
1
Купіть або знайдіть в «бабусиних скринях» тканину яскравого кольору або з цікавим для дитини, чітким контрастним малюнком. Бажано, щоб матеріал був натуральним і досить щільним. Ідеально підійде для цих цілей бавовна або фланель.
2
Зробіть викрійку на аркуші паперу. Проведіть вертикальну лінію довжиною 21 сантиметр. Вправо і вліво від неї відступите приблизно 45 градусів і також відзначте відстань в 21 см. З'єднайте всі три точки плавною лінією. Друга деталь - це підстава конуса. Для нього потрібен коло діаметром 8 см з припуском для шва 5 мм. Виріжте викрійки з паперу і приколіть їх шпильками до виворітного стороні тканини.
3
Обведіть деталі на матеріалі дрібному. Видаліть паперові лекала і виріжте тканинні частини конуса.
4
Ту частину підстави кола, яка призначена для припусков, надріжте ножицями на 3 мм у напрямку до центру кола (приблизно кожні 1,5 см). Завдяки цьому тканина при зшиванні НЕ БУДЕ стовбурчитися. Приметайте коло до трикутної деталі приблизно на 2/3, прострочите це відстань на машинці.
5
З виворітного боку змітайте боку конуса, а потім прострочіть. Виверніть саморобку на лицьову сторону.
6
Набейте конус синтепоном (порваним на маленькі шматочки) або твердим наповнювачем для іграшок. Пришийте залишився ділянку підстави конуса вручну дрібними петельним отметочной стібками.
Корисна порада
Зробити конус, навчальний посібник для дитини, шити, викрійка конуса